Препораки за игри

Cyber lord

Кајгански Лорд
Член од
3 мај 2007
Мислења
348
Поени од реакции
3
Vlatko_Rusin напиша:
Ја видов денеска во Виртиком! Бев игра да купам, и се мислев дали да ја купам, ама не ја купив! Ти што викаш, да ја купам?
Ne be pa ti ja ke ti ja dadam ne kupuj vise igri ke se dogovorime preku Mlad_man.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Cyber lord напиша:
Ne be pa ti ja ke ti ja dadam ne kupuj vise igri ke se dogovorime preku Mlad_man.
За плејка2 или за ПС збориме? Зш неам баш јак ком, не знам дали ќе ми ја пушта убаво!
 

Cyber lord

Кајгански Лорд
Член од
3 мај 2007
Мислења
348
Поени од реакции
3
Vlatko_Rusin напиша:
За плејка2 или за ПС збориме? Зш неам баш јак ком, не знам дали ќе ми ја пушта убаво!
Ja neam u momentov za PS2 ke ja zeam u nedela ako sakas za PC.
 

Cyber lord

Кајгански Лорд
Член од
3 мај 2007
Мислења
348
Поени од реакции
3
Pirates of the Carribean 3 At World's End

Eve uste edna skoro iskocena igra.Igra koja e prosecna no koja za mene pretstavuva zadovolstvo koga se igra.Nema nekoja kojznae kakva grafika, nema nekoj kojznae kakov gejmplej ama prokleto e interesna.Vie ste so Jack Sparrow se mecuvate osvojuvate brodovi, trguvate epten interesno.E sea sum na pocetokot doduse ali stom ovde mi se sviga valjda ke bide interesna i ponatamu.Baska ne bara neki tkozna kakov kompjuter.
Linkce: http://www.disney.co.uk/disneyinteractivestudios/pirates3/
Slikici : ke si najdete na ГООГЛЕ
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
38
Поени од реакции
0
Kocka напиша:
NASKORO KE IMA I 3 DEL!!!!!!!
Ako 2009 e naskoro... prasanje e i za togas a nisto ne e potvrdeno od blizzard samo se znae za starcraft 2 koja ke izleze 2008 za diablo 3 ima izdadeno peticija ali izgleda ni tie ne pomagaat
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
starcraft inace ke izleze ovaa godina ... u oktomvri mislam ili tuka negde ...
a za diablo 3 ke pocekame malce
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
38
Поени од реакции
0
Fallen`Angel напиша:
starcraft inace ke izleze ovaa godina ... u oktomvri mislam ili tuka negde ...
Confirmed: No Starcraft II in 2007



<H5 class="f14 mb10">Blizzard VP confirms to MSNBC that the recently unveiled real-time strategy sequel won't arrive until at least 10 years after the original. OWNED
 

Cyber lord

Кајгански Лорд
Член од
3 мај 2007
Мислења
348
Поени од реакции
3
Sephiroth напиша:
Syphon Filter е глупа? Со извинување ама: Иди лечи се:tapp:

Хербес,word, Инфернал беше табуретка, не ни беше нашминката ко шо е ред, само Bloom шибале ко луди. Најлошите 1.6 гига симнати у живот....
Vkusovi se u prasanje
 

Cyber lord

Кајгански Лорд
Член од
3 мај 2007
Мислења
348
Поени од реакции
3
DIABLO 3

Eve edna igra koja doprva ide (valjda ke dojde) za igrava ic nema informacii osven deka ja pravi BLIZZARD (izdavacot i na ostanatite delovi) i deka ke bide RPG zanr.Ke vi dadam edno linkce, a vie da pisuvate se so znaete za igrava sosto e epten SBEPCKA.
Eve linkce: http://diablo3.com/
 

Attachments

Cyber lord

Кајгански Лорд
Член од
3 мај 2007
Мислења
348
Поени од реакции
3
Dawn of Magic

E ova e meracko RPG ne znam dali ste go igrale demoto.Igrava e karakteristicna po svojata grafika so epten ispeglani texturi , isto mnogu potseka vo stolot na igranje na Diablo 2 i Etrom : The Astral Essence ima zvuk na visoko nivo i zakon igrivost.Sea ke vi sibnam edni linkce na koe ke mozete da vidite screenshotovi, trejleri i dr. informacii za igrava:
Link: http://dom.deepsilver.com/en/index.html
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Глеам добра е играва и имаат добра оценка дадено на GameSpot
4,6 Poor.На друг сајт имаше 6-ка Passible.Незнам се мислам дали да пробувам игра кога ќе ја видам со вака лоши оценки.Го изгледав и ингејм трејлерот,и играва ми изгледа ко Medal of Honor кецот.
 

Cyber lord

Кајгански Лорд
Член од
3 мај 2007
Мислења
348
Поени од реакции
3
Ancient Wars : SPARTA

Dali ste go gledale firmot 300.Dokolku ste go gledale znaete za sto zboruvam dokolku ne ste go gledale-gledajte go. Igrava e izgradena vrz ovoj film i istoimenata kniga koja e iskocena oddamna. Interesna strategija na celo so LEONIDAS malce e grcka (mislam anticko-grcka) igricava ali nema veze. Inace e vo izdavastvo na Eidos.
Aj pisete neso.
Aj i eden link eve vi: http://www.ancientwarssparta.com/en/index.html
 

Attachments

Cyber lord

Кајгански Лорд
Член од
3 мај 2007
Мислења
348
Поени од реакции
3
HeRbEs напиша:
Глеам добра е играва и имаат добра оценка дадено на GameSpot
4,6 Poor.На друг сајт имаше 6-ка Passible.Незнам се мислам дали да пробувам игра кога ќе ја видам со вака лоши оценки.Го изгледав и ингејм трејлерот,и играва ми изгледа ко Medal of Honor кецот.
Ne be da ja zemes obavezno bas e zverska igrava.Mene me zarazi.Dobra Pucaljka e.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom