Предлог за филм со кратка рецензија

spiner

SE25
Член од
29 јануари 2007
Мислења
51
Поени од реакции
1
The Prestige - многу добар филм интересен,нема досадни лигави делови.Одличен филм
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Half-Light (mnogu dobro smislena prikazna)
Deja Vu (premnogu dobro smislena prikazna)

P.S. Aj, ve molam koj znae vakvi mnogu dobri filmovi so premnogu dobra prikazna i so klu4en kraj (vo koj na krajot se razjasnuva cel film) da mi gi preporacate da gi gledam, posto sum zavisen od vakvi filmovi!

Fala odnapred!
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
Night in the museum
LOTR-site dela 3tiot sekako
Naruto
8 Mile
MI:III
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
-={K-O-R-U-N}=- напиша:
Half-Light (mnogu dobro smislena prikazna)
Deja Vu (premnogu dobro smislena prikazna)

P.S. Aj, ve molam koj znae vakvi mnogu dobri filmovi so premnogu dobra prikazna i so klu4en kraj (vo koj na krajot se razjasnuva cel film) da mi gi preporacate da gi gledam, posto sum zavisen od vakvi filmovi!

Fala odnapred!
MI:III voopsto ne se razjasnuva ama da go gledas ako ne ti e gedan GLEDAJ mn kul i na kraj ne se doznava sto e "Rabbits Foot"
 

bodlikav

a.k.a C.Ronaldo
Член од
25 јануари 2007
Мислења
529
Поени од реакции
6
Ви го препорачувам овој филм со Џим Кери комедија ''Bruce Almighty'' топ филмче со солзи сум се смеел хех :)
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
abe gledan mi e bruce almighty epten go biva tipot se gleda series of unfortunate events e gd isto taka
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Morbidnio напиша:
MI:III voopsto ne se razjasnuva ama da go gledas ako ne ti e gedan GLEDAJ mn kul i na kraj ne se doznava sto e "Rabbits Foot"
lol, значи слаба интелигенција имаш. Филмот не е комедија, па да разбериш што се случува одма, има малце мистерија, но сепак е лесен да го разбериш.
"btw" Rabbit Foot тоа беше некаков предмет кој му требаше на тој криминалецот кој го киднапира Том Крус, со кој ќе прави пари. Ете, јасно ти е сега ?
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
The Holiday epten e top se nadevam ke vi se dopadne, i edna preporaka DA NE GO GLEDATE Perfume epten e katastrofa pocinja top se e ok ali na kraj koga ke vidish za stho se raboti celiot film ke se razocarash stho si utepal 2 saati gleanje film
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
^ Добар ник.


Како и да е... Го даваат често Ghost World на ТВ100, кој не го гледал нека го гледа. Фантастичен филм.
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
scary movie 1 2 3 4
saw 3
freaky friday
lord of the rings 1 2 3
i mnogu drugi ama ne mi teknuvaat
 

Kajgana Shop

На врв Bottom