Прва партија - пребрзо свршување

P

parvati

Гостин
Мене ми се деси овој едн пут, ништо страшно идемо даље
Али дунде беше Скарлет Јохансон, кој петинг си лупнасмо такој да боксерке ми се испонапунисфа сс белу материју
Не ми беше срам , едноставно ву викам ти си крива : )
Штокур ме јаваш толко како да сам родео тфрдо сто ес
 
M

Muranyi

Гостин
Не го заборавај и капитализмот. Капитализмот е уште еден убиец на сексуалното либидо. Без разлика на која страна се наоѓаш.

:)
Без разлика на која страна се наоѓам иако тоа воопшто не е важно(ако ти е мерак,ете стави ме во некоја категорија ако тоа ти прави мерак)целосната слика и поента на твоево би ја добиле доколку би кажале дека капитализмот е убиец на љубовта,а со тоа и на човекот.Мислам дека вака звучи поправилно.
 
Член од
1 мај 2013
Мислења
48
Поени од реакции
7
za sexs treba das i odmoren i raspolozen toga ima dobar exs
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.789
јас еднаш свршив два пати. па и два и пол може беа, не се сеќавам точно.

има луѓе кои можат да свршуваат повеќе пати, има луѓе кои свршуваат за 2 мин, има и такви кои ич не свршуваат. колко луѓе, толку карактери, т.е. свршувања де.
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
Ова за машките совет... Пробајте ако више носите некоја девојка дома тркнете до WC и завршете работа за 2-3 минути. Таман кога ќе искочите малце предигра, ќе се загреете пак и ќе си терате (y)

пс девојки, занемарете го горе напишаното :pos:
 
Член од
1 мај 2013
Мислења
48
Поени од реакции
7
da gi izbegnuvate mislite na seksot
poveke kew ima seks
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
Ова за машките совет... Пробајте ако више носите некоја девојка дома тркнете до WC и завршете работа за 2-3 минути. Таман кога ќе искочите малце предигра, ќе се загреете пак и ќе си терате (y)

пс девојки, занемарете го горе напишаното :pos:
Aбе втор пут више не е толку јако и интересно како првиот пат...
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
Aбе втор пут више не е толку јако и интересно како првиот пат...

Епа ако сакаш да не те гледа девојката вака :confused: кога ќе свршиш за две минути, тоа беше мојот совет
 

Flikson

Провинцијалец
Член од
27 декември 2012
Мислења
912
Поени од реакции
2.558
Ова за машките совет... Пробајте ако више носите некоја девојка дома тркнете до WC и завршете работа за 2-3 минути. Таман кога ќе искочите малце предигра, ќе се загреете пак и ќе си терате (y)

пс девојки, занемарете го горе напишаното :pos:
Respect bro!!! (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom