Прашања за Исламот II

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 март 2010
Мислења
1.256
Поени од реакции
243
За ова може само да се насмеам
:pos:
smejse kolku sakass neznam sto ste atesita ili hristijaninn ,,ako si atesitaa jasno miee ako si hristijaninn ,, bi trebaalo da znaes.. dali bog moze da se vidi ili ne.. jasno toaa pisuvaa vo vasite knigi.. sekoe dobrro pozdravcee,, samo pazii posle smeenjee ide i placenjee..
 

DBack

gloveless
Член од
19 декември 2007
Мислења
5.372
Поени од реакции
2.556
Gospodine da ne se konvertiravte vo homoseksualec :pos:?Ako odgovorite potvrdno ke ja imate cesta jas da vi odgovoram.
И ја сум хомосексуалец и + имам веќе 2 пати абортирано.

Мене ме интересира, покрај ставот кон хомосексуалците, каков е ставот на муслиманите околу таквите како мене што два пати абортирале?
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
И ја сум хомосексуалец и + имам веќе 2 пати абортирано.

Мене ме интересира, покрај ставот кон хомосексуалците, каков е ставот на муслиманите околу таквите како мене што два пати абортирале?
Не те дознале, уште си жив :pos:
--- надополнето: Aug 29, 2011 7:41 AM ---
nikoj ne moze da go vidi ,,, vakvi prasanja postavuvaat oniee koi propagaat vo bezdnaa..
Каде битисува Алах?

Зевс имаше резиденција на Олимп, Один е во Валкира, Аман Ра е на друга планета, Буда е некаде реинкарниран, Перун заедно со Велес во подземјето и на небото, Исус е воскреснат на наебесата итн...

КАде е Алах? Ми се чини дека не останало некое погодно место за него или?
 

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
12.128
Поени од реакции
4.772
Каде битисува Алах?

Зевс имаше резиденција на Олимп, Один е во Валкира, Аман Ра е на друга планета, Буда е некаде реинкарниран, Перун заедно со Велес во подземјето и на небото, Исус е воскреснат на наебесата итн...

КАде е Алах? Ми се чини дека не останало некое погодно место за него или?
Уште го немаат видено бе... :pos:
Ако не видиш нешто не можеш да знаеш каде е.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom