Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Mи има негде паднато гумичето шо влега во уво од Нокиа Xpresmusic слушалки. Може негде да најдам?
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Некој да не знае има ли нов фирмвер за Нокиа 5530 XpressMusic???
 
Член од
4 март 2010
Мислења
268
Поени од реакции
26
може ли да факам GPRS интернет на телефон ако дома имам WI FI интернет објаснете ми околу тоа ?
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Кога пуштам некој клипови на телефонот сликата знае да касне и по 10 секунди телефонот е стар 1-2 месеци.Станува збор за sony ericsson w595.
Даре неможе да фаќаш WI FI интернет ако во телефонот немаш WI FI.
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
ако ти е клипови се во телефонската меморија и го прави истиот проблем па дури и без мемориска картичка пиши на гулг сони ериксон апдејт сервис симни го програмот апдејтувај го, ако неќе - следно што може да е е до екранот. Барем кај постарите платформи на сониериксон овој проблем беше екран, кај новите почесто е софтвер.
 

Zombie

...resistance is futile...
Член од
2 февруари 2008
Мислења
388
Поени од реакции
46
Кога пуштам некој клипови на телефонот сликата знае да касне и по 10 секунди телефонот е стар 1-2 месеци.Станува збор за sony ericsson w595.
Даре неможе да фаќаш WI FI интернет ако во телефонот немаш WI FI.
Се кладам дека е до кодекот со кој ти се направени клиповите... ќе видиш какви клипови ти поддржува телефонот, со кој фрејмрејт, колку битови на секунда, и такви ствари, и коа ќе го конвертираш клипот ќе ги подесиш овие работи да бидат според точно определените сетинзи за твојот телефон...
 

DarkoG

Better then ever before.
Член од
19 август 2008
Мислења
701
Поени од реакции
81
drugari pomognete mi vo izbor na iphone 3GS ili nokia n98 kazete koj... pozdrav.
 

DarkoG

Better then ever before.
Член од
19 август 2008
Мислења
701
Поени од реакции
81
da kineski, inaku fala drugarce :)
 
П

Паган-др

Гостин
Од кога почнуваат матурските попусти во Т-Мобајл, Оне, Вип да не знае некој? :)

Пошо наредна недела почнуваат матурски, а не глеам некои понуди/попусти.
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Можеби тимот за маркетинг не се замара со матуранти, иако видов реклама синоќа за матуранти демек 5 денари минута и денари смс со некој си евтина претплата и телефон од Оне:)
 

KOKO AR.

i jas tebe
Член од
22 декември 2007
Мислења
31
Поени од реакции
0
Aj kazete mislenje za HTC TYTN 2 dali e dobar?
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
за 60/70евра - добар е, сепак ако си почетник во Hi Tech мобилната технологија и сатисфакција ти е да имаш телефон што има виндоус мобајл, гпс и вифи + тач скрин + qwerty тастатура + личи на мини лап топ! Добар е.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Дали може некако сликата шо ќе ја стам за Walpaper на телефонов да ми е на цел екран? Зборвам за Nokia N96...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom