Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
vo settings imash opcija conecctions imash opcija USB mode i birash Removable, normal i tamu uste nesto ko print mode.

ke odberes Normal ili taka beshe mislam... ima i ask on konekshn. i toa mozes da odberes pa koa ke povrzaes so kabel ke te prasa kako sakas da go prijavi telefonot,
Oti rimuvabl e ako imash memoriska karticka da ti ja otvori kako USB Flash ili dr hard disk. dodeka u normal mode e da go pronajde telefonot kako Sams. E590 i da go konektira so suiteto.
ако збориш за во телефонот,ми дава можност само да го конектирам како модем,mass storage и picbridge... само толку,и одбрав mass storage,дека како picbridge ми отвара он,али покажува како во телефонот да нема ништо,и не дава да се копира во него,а она другото ич и не го покажува...
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
модем, ке ти побара драјвери :) и инсталирај најнормално ако не види дали ти се правилно инсталирани драјверите на мај компјутер иди на пропертис, хардвер, дивајз менаџер и види дали имаш со прашалници некој драјвер.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Можам на Самсунг д900 да ја отворам мемориската протоа без да користам кард ридер.Значи преку телефон.?
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Можам на Самсунг д900 да ја отворам мемориската протоа без да користам кард ридер.Значи преку телефон.?
кога ќе го поврзеш со дата кабел ќе ти појави три опции, исто како и на Ниппи, ако не ти отвори тогаш оди во сетингс, конективити :) и стави масс стораџ опшнс :)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
кога ќе го поврзеш со дата кабел ќе ти појави три опции, исто како и на Ниппи, ако не ти отвори тогаш оди во сетингс, конективити :) и стави масс стораџ опшнс :)
Ама сум неинтИлИгенен беее...

Тенкју тенкју веќе претенкју....
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
најчесто т.е. сите кеј генератори се со .ехе екстензија, што значи мораш преку компјутер да го отвориш. Кликаш два пати на иконата ти се отвара прозорче каде ке ти побара имеи, го пишуваш имејот од телефонот - кој можеш да го добиеш внесуваќи *#06# и ке ти се појави кодот кој треба да го внесеш во програмот, ако ти е нешто тешко адни ме на мсн, прати ми го генераторот и исчитај ми го 14цифрениот имеј и ке ти го дадам кодот да го регнеш :)
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
453
Поени од реакции
14
Може да ми кажете зошто батеријата на Panasonic VS3 ми трае еден ден, праќам СМС, повици... Помош.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Necro дај кажи шо може да му е на телефонов Sonyericsson k550i,поточно на звучникот .....песните(се шо е звук) ми ги пее ненормално тивко.....кажи шо може да е проблемот оти утре нема со шо да се разбудам!!!

:jaj:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom