Последна смс

Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Pocituvani, Vasiot nefakturiran dolg zaklucno so 11-DEC-2011 19:05 iznesuva 94 denari.Sumata ne go vklucuva DDV i dopolnitelnite mesecni popusti.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
откако земав телефон на тач се откажав од пишување пораки. 1 порака ми треба 10 мин да ја напишам!
 
K

kaiser soze

Гостин
Пријателе,јас полека заминувам кон рајот.Се надевам дека повторно ќе се сретнеме таму.
Твојот драг,Ким Јонг Ил.
 
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.059
Поени од реакции
2.683
Ајде ма да одеме вечер на име, смотанооооо. Кој му ги ебе гостите боле ме онаа за нив. Ќе си апнеме ќе се напиеме.

сабајле во 08.01
њтф?
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.835
Поени од реакции
23.372
Пријателе,јас полека заминувам кон рајот.Се надевам дека повторно ќе се сретнеме таму.
Твојот драг,Ким Јонг Ил.
Ким беше комунист и за Севернокорејците нема рај така да некој те зафркава со кренк месиџ. Иначе по постовите до сега заклучувам дека едини ден кога треба да пишам на темава (а Богами и сите вие) е на мојот роденден, за да не се брукам како останатите:pos:. Иначе имам шанска да освојам 100 000 денари со праќање на порака на бројот 14000 45 ден./смс.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Зборуваме за порака тебе што ти ја испратиле,не ти што си пишал :)
јас длабоко ти се извинувам медина.. :) обратно сум сватил изгледа... ај да не бидам оф топик еве ја последната порака примена.

Mi rece doagjas za 5 minuti te nema cel saat. da ne lazis po ulica slucajno? ajde mrdniiiii te cekam cel den.

( јбг спор сум )
 
Член од
11 ноември 2011
Мислења
202
Поени од реакции
235
Постои дата која не се заборава и долго трае! Ако некогаш си била несреќна денес биди пресреќна. СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!
Пораката е пратена пред пола сат, и е од една моја добра другарка:)


Happy b-day ... :)
all the best !!!
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Приклучи ми го бојлерот

Од сестрана:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom