Последен гледан филм

Статус
Затворена за нови мислења.

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
save tha last dance

before sunshine

In law-s

Walk in the cloud

zakon filmcinja!
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Sonce напиша:
-Three-nesto ko triler;akcija;ama nemojte da go gledate ke se zaebete

Сакаш да те шлапнам? :lud:
Овој е едниствениот добар филм што го напиша. Квалитетот на сценариото е како да го пишувале деца од средно. Режијата такуѓере.... Ама има битна позитивна работа кај филмот. Кели Брук - топлес. :) :) :)


 

Black Swan

With Chelsea Forever
Член од
19 јули 2006
Мислења
101
Поени од реакции
0
Последен филм што јас го гледав беше Save the Last Dance...Само колку да се потсетам на старите добри времиња. А,и My Summer of Love ми се допадна иако беше малку почуден од вообичаено.
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
little fish go gleav...drama,drama,drama...nisto posebno...edinstveno ja poshtuem kejt blanshet ali afilmot bas wese tapa :)
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
zavcera go gleav ezero na duhovi ama ne do kraj posto to glupoto cd mi se zaeba a bas jako filmce bese. a inace koj saka horor film da si go gleda darkness falls (epten jak film) sega pocnaa na hbo da go davet, a jas go gleav uste pred edna godina ama sepak jak e. (spored mene i spored tie so go gledaa so mene) :) i aj da ne treskam gluposti, da ne dolzam mnogu. zasega tolku drugiot pat pojke
P.S Zaborajv deka go gleav "Bloody Mary" i toj bese super (za toj so saka horor)
 

Sonce

Live your dreams
Член од
7 август 2006
Мислења
80
Поени од реакции
0
Bada Bing! напиша:
Сакаш да те шлапнам? :lud:
Овој е едниствениот добар филм што го напиша. Квалитетот на сценариото е како да го пишувале деца од средно. Режијата такуѓере.... Ама има битна позитивна работа кај филмот. Кели Брук - топлес. :) :) :)


Da me slapnes ama mene vo dividitekata mi rekoa deka e horor niv slapni gi! Bruk Keli i jas ja sakam ama filmot mi e ala Robinzon Kruso moze e dobar za tebe ama mene ne me interesiraat takvi filnovi ako sakas film so nea spored mene dobar e House of 9-nesto kako horor ama poveke e triler ama tamu ne e topls za zal! :)))
 
Член од
8 август 2006
Мислења
32
Поени од реакции
0
vcera go gledav OMAN,demijan sinot na gavolot... u 1 navecer, sama doma so izgaseno svetlo....srcevo u petici,cela nok ne mozev da zaspijam
 
Член од
9 август 2006
Мислења
5
Поени од реакции
0
Pirates of the Caribean.Не е много доб'р,ама става.За мен номер 1 си остава Dirty dancing :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Hackers...Џоли у млади години :)
Troy на сараунд со max звук...е тоа беше доживљај
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
125
Поени од реакции
3
Само што го глеав Taking Lives на Super Movies... :)
НЕ дека ми е нешто посебен де... ама Angelina Jolie e! Не за друго.. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom