Портокалова револуција, дестабилизација и распад на Македонија

Дискусија во форумот 'Вести и случувања' започната од Бачето, 21 април 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Miss Paranoia

  Miss Paranoia Модератор

  Член од:
  15 август 2009
  Мислења:
  1.822
  Допаѓања:
  4.313
  Ја остаив темава деновиве со надеж дека ќе се развие дискусија во насока во која беше отворена ама како што гледам слабо. Почнав да бришам оф топици и сфатив дека уствари секое мислење е оф топик.
  Имате тема за мешањето на странците во политиката на Македонија, имате тема за укинување на невладините организрации, имате тема за криминалите на политичарите.
  Така да оваа тема нема зошто да постои.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: