Бачето
Поени од реакции
1.766

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Баче ќе ме запознаеш со некој јудеомасон? Пошто гледам си на "ти" со светскава елита, нема да ти е тешко, ај направи ми ја таа услуга :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom