Поплаки

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
http://www.rezultati.com/utakmica/hnmRHasm/#detalji
Германциве најомразен тим ми станаа крвта да им ја ебам. Пред некоја недела чекам само Ефес 1, овие им прават ненормален пресврт во последно четвртина, сега пак играм 1 на нив и пак исти курац :tapp:
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.867
Поени од реакции
6.379
Ова игра на голови веќе преку кур... Ајакс 4+ ми треба од 60 минута 0-3 ... Рајо валекано 0-3 гола до 88 беше 1-1 паѓат 2 гола у судиско :sick:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Бетис се да ви изнаебам ѓубриња..па кој малер сум онај ѓуптинот од Алмериа од 30 метри ја шутна и се одби топката за да заврши во мрежата..како за Бетис не влезе таков гол ах бе
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.560
Поени од реакции
999
само Франкфурт за 4400, 1:1 од полувреме, во 92 чист пенал не свири тоа педерче судиско за Франкфурт

 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.622
Поени од реакции
12.526
Вчера Данди 2+ цела, денеска Фиорентина 2+ цела.
Туга ти и ја, не е ова е работа веќе.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.867
Поени од реакции
6.379
Милан да ви ебам инвалидите бе , 1 гол не може да постигне за 2400 да си земам... Ах бее Аматери у серија Ц1\B да испаднете и крв да серете вечер
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.250
Поени од реакции
19.533
Лошо коло...:mad:
Така е кога играм тоа шо не планирам....
Петокот Монако ме изгоре,денес Рома ќе си ја чекав за 4 илјади....ај си реков ќе ги врзам петочните со тие посигурни шо ми беа за сабота/недела и се залепив на Монако копуците.....па послабо првенство од Француското НЕМА....
Вчера на поправен,прво ме поздрави Дортмунд,неам коментар за нив,:tapp: не знам само шо ми текна да ги играм,Оотсега Шваба освен на голови никако....
На две ливчиња ме кини Спортинг. за 7000....па да ти се плукнам и во среќа и во судија,дава гол Спортинг ОДВАЈ,овај кретенот им го поништува за туркање на играч кој беше далеку од местото од каде се постигна голот,дури не ни падна играч,класична борба за топка беше...
Па пичка му матер,не е можно ова,или голман на некоја индијанска екипа ќе се повампири,или судијата ќе реши да дели правда....
Да беше Порто во прашање немаше шанса да го поништи голот,вака Спортинг си го ебаваат како сакаат...
И денес,дупла шанса на Србинките ракометот,упм фатете,кај се закачив во жени,од жена пари се земало...:pos:
Со Норвешка се враќаат од -5 во 40 минута,за на крај да тепаат со 4,а овде топките им паѓаа од раце...
Добро си мислев не играј,заебани се Бразилките,ама ај си реков 20 илјади публика,домашен терен...џабе,Бразилките заслужено си тепаа....
И на крај Милан кретените,ја чекам последна ГГ,да ти се плукнам во утакмицата....секоја чест за голот на Паласио,иначе се друго очај....:гомце:
Овие Интер од кој стигнаа примија гол,ама денес Милан стигна да и ја крева цената на одбраната..браво Милан,барем за ова ве бива....:drk:
Едно ливче успеав да фатам,ливче на кое имав најмала уплата,и колку толку се редуцира зијанот....добро е шо Реал дадоа гол,иначе кога видов 2-2 си реков замина и ова ливче....:eek:
Ништо,сега малце пауза со посериозно играње,ќе чекам да поминат празниците и да почнат лигите...
Ќе си играм ГГ,чиста работа......
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.308
Поени од реакции
65.256
Kрасно решив да си правам пауза :).

Вчера Дорттмунд од 7-ма минута застана на 1-0. Сликовито, во живо, Дортмунд да даде уште еден гол, во 7-ма минута беше 1.10...
Значи, се кладиш против коефициент 10.
Денес Саутемптон, примаат гол од непокривање на играч, па автогол, па цела одбрана спиеа на изведен аут.
И тоа, на дупла шанса.

Се осеќам ко оној дечкото одбајка што го ребрела.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom