Понуди: Дочек на Нова година 2013

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 септември 2010
Мислења
136
Поени од реакции
32
Здраво ја отворив темава можда малку рано али сепак сакам да послужи за кој знае некој понуди за во Државава па и Надвор од неа да пише си помогнеме да дојдме до вистинскиот избор за дочек ...


Јас лично сакам да знам Понуди кога ке има од Дискотеки во Скопје
 
B

BrunoFresh

Гостин
Не ми е битно каде, туку со кого. И не е рано според мене, најубав период за да си се договориш 1 месец порано за површно да имаш услогласено неколку планови во предив да не заеби некој или некои слични работи кои обично 5 до 12 се дешаваат.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
ја сакам да знам како се движат цените во дискотеките низ Париз ако може да ми помогнете. фала.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Не ми е битно каде, туку со кого. И не е рано според мене, најубав период за да си се договориш 1 месец порано за површно да имаш услогласено неколку планови во предив да не заеби некој или некои слични работи кои обично 5 до 12 се дешаваат.
Како да не заеби некој кога луѓе како тебе си прават по 100 планови и си го бираат најдобриот... а шо е со другите 99 шо ќе ги сјебеш?
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Најубава нова година ќе си имам поубава амин

јас и мојот кревет и моите сонови поубава нова година здравје :D

Инаку совет мој ако веќе сте решиле да одите во некоја кафана или нешто ресторан што и да е такво нешто гледајте да имате неограничено пиење и да имате шведска маса :) ако ова го нема во понудата не ни размислувајте бидејќи ќе се зафркнете гадно :)

А друга работа најдете си куќа кај некој пријател сите дајте си пари соберете ги купете што ви треба и ете една добра забава (y)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Е одлична тема! Супер би било кога тука би ги ставале сите понуди од кафичи, дискотеки и кафана, и понуди за странство!

Однапред да ве предупредам да не пробувате да ја уништите темата со оф-топик коментари.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Имам преддоговор, 20 и нешто луѓе, гости од Србија, кај другар дома...мезе, јадење, пиење, караоке...ЛЕ-ЛЕ.

Заебете дискотеки и кафиЌи, џабе пари, верувајте.
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.487
Поени од реакции
2.376
Абе што ви е на вас, заборавивте дека (не нема тоа да го напишам), сепак да, на 21-ви е КРАЈ НА СВЕТОТ!!! :pos: Мала шала.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.679
Поени од реакции
11.750
Јас ако сум од спремните кои ќе се трансформираат во 4д на 21 декември не можам да кажам точно каде за нова година...
Иначе се надевам на рок/метал/панк собир во кафиќот кај што сме до сега ако се согласи газдата, а ако не појам немам пошто ми е преку к*р од народно и турбо фолк и лигавење и "па каже..." за нови години ...
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Имам преддоговор, 20 и нешто луѓе, гости од Србија, кај другар дома...мезе, јадење, пиење, караоке, србинки...ЛЕ-ЛЕ.

Заебете дискотеки и кафиЌи, џабе пари, верувајте.
:vozbud:
 

oio

battery aziz
Член од
21 ноември 2012
Мислења
87
Поени од реакции
88
zaebi nova godina :P prednovogodisnite proslavi se vrv a plus i gaga se :D
 
Член од
12 март 2008
Мислења
1.030
Поени од реакции
714
Некаде во село планираме ситна екипа, со многу алкохол и пиратерија, без многу замарање.
сигурен си дека не го помеша значењето на зборот пиратерија?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom