Понизок дечко

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.402
Поени од реакции
2.491
Љубовта нема граници..што има врска ако дечкото е понизок од девојката
 

Дрндалче

...никад не запира...
Член од
11 јануари 2009
Мислења
837
Поени од реакции
338
јас сум во врска со понизок дечко.... сега висината не е мерило за љубов, се си има позитивни и негативни страни
негативни има малце поише на пример тоа шо не моеш секогаш да бидеш на рамни обувки некад треба и штикла да носиш, ама што ми е гајле, битно ми е убаво и среќна сум!
 
Член од
27 август 2009
Мислења
1.540
Поени од реакции
1.671
Мене и не ми е важна висината, имав дечко 176, два см понизок од мене, па мене ама ич не ми сметаше баш убаво ми беше повисока што сум :). Е сега ако се споредам со сегашниот дечко сум ситнурија цели 20 см пониска :D
Зборов ми беше висината не е пресудна постојат и други поважни фактори за да опстани една врска :)
 

Seniorita

џм..
Член од
11 април 2011
Мислења
1.344
Поени од реакции
681
колку понизок? ја и бившиот, да се качев на штикли, над него бев ( да неможе чоек штикли да облече, пу ):D
 

ANTIKMAKKEDON

Патриот
Член од
6 јуни 2011
Мислења
27
Поени од реакции
6
Моми: често пати се прашувате - дали му е долг и тенок,кус и дебел,како трска ама добро да прска ,без врат ,со врат,без кожиче или со кожиче...Признавам дека тоа се многу важни прашања на кои може да се дојде до одговор само со сехс.Но едно е сигурно: обратно пропорционално!

Дали сте сигурни што значи тоа. Единствен начин да откриете како изгледа бананата на некое машко е преку неговата височина. Многу високите типови имаат занемарлив ,разочарувачки полов орган,а квалитетите на бананата се подобруваат со смалување на висината.Но,жени,внимавајте.Можете да имате сехс со многу низок маж,ама алатот да биде снажен и многу застрашувачки,пред се за вашето здравје. Најквалитетни се момците од 165-175 см висина. Имаат алатки кои ќе задоволат вкус и на најпребирливите...
 

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
Оти сум висок или не... не знам, ама преферирам кога сум повисок од девојката. А иначе тоа ти е ептен италијанска мода, понизок дечко-повисока девојка. Ептен си ИН. ;) Ич да не му се секираш!
 
A

Antigona

Гостин
sto mislite vie za takva vrska pomegju povisoka devojka i ponizok decko.
Нема што да мислам, нема ништо чудно во тоа.

Јас лично не би можела да се впуштам во врска со понизок дечко од мене, бидејки ќе се осеќам ко да сум му обезбедување на него, затоа си сакам повисок од мене :)
 
I

Ivanovska

Гостин
Мене и не ми е важна висината, имав дечко 176, два см понизок од мене, па мене ама ич не ми сметаше баш убаво ми беше повисока што сум :). Е сега ако се споредам со сегашниот дечко сум ситнурија цели 20 см пониска :D
Зборов ми беше висината не е пресудна постојат и други поважни фактори за да опстани една врска :)
Е што се 2 см, ќе ја направи косата со гел и пак повисок ќе биде. :D
Иначе сеедно ми е, ако ми се допаѓа дечкото не е важна висината. :)
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
821
Поени од реакции
301
Смешни ми се паровите каде што девојката е цела глава повисока од дечкото:pos: и тоа без штикли

Ама ако си финкционираат добро како двојка, која сум јас да се мешам во тоа:)
 

Mila Mina

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
Член од
12 ноември 2011
Мислења
649
Поени од реакции
712
Јас не сакам понизок...ке има он чувство на инфериорност...и нема на ништо да личи;)
А ако некој не му смета ..онда океј..мене не ми иде повисока девојка од дечко
 
Член од
2 ноември 2011
Мислења
28
Поени од реакции
6
Јас имам понозок дечко од мене негде 3-4cm и воопшто не ми пречи.. Можеби на почетокот на врската по малку се двоумев ама не ми беше ништо важно после затоа што се заљубив во него т.е. во него таков каков што е. Сега идам со него 10 месеци,не облекувам штикли кога сум со него ама тоа е добра работа некако за мене затоа што не сакам баш штикли :D Не е битна висината кој сака и што сака нека збори ако се сакате и ако ви е убаво немате проблем. Мене другарките најдобри ме зафркаваа за тоа па сеа ете едната фати исто дечко понизок од неа неколку cm. Никогаш не викајте никогаш :)
 
Член од
18 јули 2012
Мислења
132
Поени од реакции
47
Битно ти го сакаш и тој тебе и ништо друго не е важно тука. Само ти препорачувам да не носиш високи потпетици.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom