Понизок дечко

Член од
12 ноември 2009
Мислења
2
Поени од реакции
1
imam ponizok decko i 4 meseci sme zaedno, moite roditeli non stop mi mrchat ama mene mi e ubavo i sum uste so nego. mozebi fizicki ne sme adekvatni ama super ni e , zabavno, sega za sea sme ok a za natamu zdravje, sto mislite vie za takva vrska pomegju povisoka devojka i ponizok decko.
 
Член од
10 март 2007
Мислења
29
Поени од реакции
2
Ич да не се секираш.Битно на Вас да Ви е убаво!Јас сум имал девојки повисоки од мене и чувството беше неописливо!Башка што рибата беше топ.Одиш низ град,сите ја гледаат и лиги им течат а ти кулираш,знаеш дека е твоја:back:.
Не подлегнувај на влијанија од страна,терај напред!!!поздрав
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Site zaebancii ke
predizvikaat ban od forum!
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
леле колку се смеам
него без заебанција секое недоразбирање може да се реши со добар муабет,ипак не е битно кој колку е висок/низок на крај краева сите се исти укревет.
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Еве мојоф понизок е, се тера бе, му јаам бурек на гла:vozbud:. И штикли ко ќе опашам уше толкуа, али ич не ми смета, љубаф нема граници. Сонце на Мимула оно, ептен си го сакам бе! :wink:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.522
Поени од реакции
33.704
Site zaebancii ke
predizvikaat ban od forum!
А као темата е сериозна?

Понизок, поширок, поубав, погрд, подебел, послаб, поглуп, попаметен.. СИ во четири месечна врска. Незнам што се толку релевантни родителите или форумот. Тебе ако ти пречи ок, ако не си продолжувате.

Следна тема, што мислите за дечко со кафеава коса во врска со црнокоса.

Такви површни размислувања не ве носат никаде. :toe:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Si prasaa! Baraat odgovor!

Mene mi e ovaa pologicna otkolku onaa za Karamarkov kade ja zabegavte! Ubo vi rece Ada - nekrofilicari!

On topik-teraj dur ti e ubavo i ne slusaj drugi!
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Нема врска и да е понизок.
И мене ми се случува нешто слично, не пониски, ама иста височина со мојата. Шта чеш кога денешниве машки и не се толку високи.
Кога сум со понизок тип ми пречи единствено кога одам на шопинг (бидејќи не можам да си купам високи штикли, а секако високите изгледаат многу поубаво од ниските) ..И за да не се почувствува глупаво, гледам да купувам пониски. :(
Не знам зошто сите се водат според едно исто.. зарем мора да е типот секогаш повисок од девојката? Не е тоа никакво правило, затоа уживај си. :smir:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
imam ponizok decko i 4 meseci sme zaedno, moite roditeli non stop mi mrchat ama mene mi e ubavo i sum uste so nego. mozebi fizicki ne sme adekvatni ama super ni e , zabavno, sega za sea sme ok a za natamu zdravje, sto mislite vie za takva vrska pomegju povisoka devojka i ponizok decko.
Во хоризонтална положба сте подеднакво високи.

Во животот скоро се' треба да се проба, зошто да не. Има луѓе кои се палат на миџиња.
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
502
Поени од реакции
113
...Глупо изглеа али...Ако има љубоф...НЕ Е БИТНО!!!:toe::helou:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ljubovta ne treba da se meri vo visocina, dolzina ili sirina!
A nasite pogresno vdomeni stavovi yreba da se promenat konecno!

Imame eden zivot, ne smeeme malogragjanshtini da ni go rakovodat!
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.522
Поени од реакции
33.704
Нека си купи кломпи да бидете барем еднакви, ако си многу повисока бегај : ))
Не бе. Он нека бега.
Хинт: Godzilla's tagline - Size does matter!

Девоче, очигледно не ти е сеисто штом бараш некакво си решение.
Како прво да не ти пречело нема ни да размислуваш на таа тема.
Очигледно и тебе ти претставува некој проблем, па штом си дотуркала 4 месеци, ќе дотуркаш дур не почне неговата висина да ти смета. Дотогаш, уживај додека трае! :wink:
 

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
524
Ова се вика француски пар:vozbud::pos2: абе не сум имала до сега понизок дечко од мене обично биле секогаш по 10 до 20 цм повисоки, не сум баш компетентна да зборам на темава, само смешно звучи ако до толку многу ти се допаѓа типчето не би требало да е проблем што знам:toe:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не знам зошто би ова предизвикувало проблем... ако јас убаво се осеќам покрај него, сигурно нема да раскинам пошто е понизок... Ако врската функционира добро, не знам зошто би се барало мани за такви работи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom