Понизок дечко

Член од
24 септември 2009
Мислења
245
Поени од реакции
35
I ja imav eden so bese ponizok od mene 3-4 cm, mene iskreno ne mi smetase mn iako sakav da mozam da oblecam stikli ali dobro niso strasno :) Problemot mi bese samo sto drugite zborea za toa, ne deka ja sum neso mn visoka ali pak on uste ponizok:/ Ali ic da ne ti bide gajle, ako tebe ti se svigja i 20 cm neka e ponizok od tebe ;)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ние за таквите парови мислиме дека треба да се растурат. Висината е многу голем проблем, кој ако го има, бидејќи не може да се реши, сам по себе ќе ја растури врската. Тоа е така затоа што пониските и повисоките луѓе не можат да се разберат меѓу себе. Едните секогаш се попаметни од другите, само не ми текнува кој беше кој. Трагично, вистина.:toe:
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
593
Поени од реакции
28
Не би требало тоа да биде ама никаква пречка.Нема што на твојте родители да им смета тоа.Ако тебе ти е убаво што тогаш.И јас имав таква случка како тебе.Имав пониска девојка од мене со која идев 2 години и баш убаво ми беше.Висината нема улога со сакањето.
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
imam ponizok decko i 4 meseci sme zaedno, moite roditeli non stop mi mrchat ama mene mi e ubavo i sum uste so nego. mozebi fizicki ne sme adekvatni ama super ni e , zabavno, sega za sea sme ok a za natamu zdravje, sto mislite vie za takva vrska pomegju povisoka devojka i ponizok decko.
Убаво ти викаат... баталиго :icon_lol:

Не се заебаам, озбилен сум =)
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
заеби го сите ке ви се смеат на тоа ххахахаха некој може и у фаца да ви се изнасмее,убаво ти викаат твиоте разбирам машко да е повиско од женско ама женско од машко ЛОЛ -не иде
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
Убаво ти викаат... баталиго :icon_lol:

Не се заебаам, озбилен сум =)
заеби го сите ке ви се смеат на тоа ххахахаха некој може и у фаца да ви се изнасмее,убаво ти викаат твиоте разбирам машко да е повиско од женско ама женско од машко ЛОЛ -не иде
Ова некое непишано правило ви е?
 
?

..........

Гостин
imam ponizok decko i 4 meseci sme zaedno, moite roditeli non stop mi mrchat ama mene mi e ubavo i sum uste so nego. mozebi fizicki ne sme adekvatni ama super ni e , zabavno, sega za sea sme ok a za natamu zdravje, sto mislite vie za takva vrska pomegju povisoka devojka i ponizok decko.
Абе немај мака шо ако е понизок ....ако вие си се љубите нели љубовта нема граници....
имав јас порано повисока девојка одмене па воопшто не ми сметаше тоа мене ниту пак нејзе...
:helou:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Во никој случај не би сакала да имам дечко понизок од мене. И нема ни да имам, едноставно окото не ми вртит накај такви. :icon_lol:
Сакам доста повисок од мене, да се осеќам како мало и заштитено девојче покрај него.:pipi:
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
Во никој случај не би сакала да имам дечко понизок од мене. И нема ни да имам, едноставно окото не ми вртит накај такви. :icon_lol:
Сакам доста повисок од мене, да се осеќам како мало и заштитено девојче покрај него.:pipi:
хаххаха како делиме мислење ја од мушка страна ,девојчево од женска што е право право е:helou:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676



Доста повисока е од него,ги имам видено у Охрид.

Јас мислам дека не преставува некоја пречка :)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Овие раскинаа колку што знам:jaj:
Како што прочитав пред некој ден,она е моментално во Бугарија а Вели е тука и се одделени поради зафатеноста со подготовките на Вели за Златниот Гонг и дека ке оди во скоро време во Бугарија да си ја спаси врската,така барем пишуваше во Вест.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom