Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
4 јуни 2008
Мислења
32
Поени од реакции
1
kako da go smenam oruzjeto od leva vo desna raka.

ako mi kazete vo opcii probav nemoze stiskam H go pokazuva leva raka , desna raka klikam na desna ama kako da ne me e.. 2 %

i uste nesto kako se stava bombata ?
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Рамбо имаш опција измени не пишувај пост под пост....
 
Член од
4 јуни 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
help

aj samo kazete mi kako toa cd key da ne mi pravi znam deka e radi pach i koj e posleden i kade da go najdam ako znae nekoj:nesum:
 
Член од
4 јуни 2008
Мислења
32
Поени од реакции
1
ajde be TRICKSTER kaj si sega da pomognes za da se pravis pameten odma se pojavi a sega......? pisuvam cl_righthend1 ida ne gresam nesto koga treba da ja prifati taa opcija:?
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
ajde be TRICKSTER kaj si sega da pomognes za da se pravis pameten odma se pojavi a sega......? pisuvam cl_righthend1 ida ne gresam nesto koga treba da ja prifati taa opcija:?
Командата е cl_righthand 1.. ако си ја напишал како во твојот пост, тогаш не треба ни да очекуваш да работи.
 
Член од
4 јуни 2008
Мислења
32
Поени од реакции
1
Командата е cl_righthand 1.. ако си ја напишал како во твојот пост, тогаш не треба ни да очекуваш да работи.
dobro be covek ke zgresi bukva i odma ete ne e do nas ti si idiotot i u stvari koga ke pocnes da pisuvas odma dole ti dava opcija sto sakas da vneses ama i taka najke
 
А

Ајсшутер

Гостин
kako da go smenam oruzjeto od leva vo desna raka.

ako mi kazete vo opcii probav nemoze stiskam H go pokazuva leva raka , desna raka klikam na desna ama kako da ne me e.. 2 %

i uste nesto kako se stava bombata ?
Ке си смениш во Help и после Use Right Hand

А за бомбата пробај со Е да ја вадиш ако не е со Е отиди во Options и барај контрола Use items и намести си со која буква сакаш.
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Абе ај ако може некој да ми даде линк за сорсе модот сакам со сорсе модот да играм ..
 
I

Ivan_FBI

Гостин
Некој да ми каже нишанот како да го напраам бел?
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Дајте бе линк да слегнам сорсе мод.. за ЦС 1.6 .. Пи Ел Ес.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom