Помош околу Counter-Strike (општо)

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Реинстал и јас имав таков проблем со реинстал се среди.,..
 

eLemenTiX

//b00riS//
Член од
12 мај 2008
Мислења
313
Поени од реакции
8
дали знае некој како да прикачам демо на youtube ?
1. Се регистрираш - на почетна страна горе има Sign Up
2. Се логираш
3. И одиш на youtube.com и на почетната страна горе во десниот агол кликаш Upload и си бираш кое видео го сакаш:helou:
 

TheMask

SσвεR SαŋTα
Член од
28 февруари 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
1. Се регистрираш - на почетна страна горе има Sign Up
2. Се логираш
3. И одиш на youtube.com и на почетната страна горе во десниот агол кликаш Upload и си бираш кое видео го сакаш:helou:
абе човек не може пробав ако може да ми мсн (пп) Upload ти направи ако можеш ?Позз:helou:
 
Член од
7 март 2008
Мислења
78
Поени од реакции
0
abe brat mislam deka za na msn faka samo 3gp klipcinja ja imam staeno vise edno 10-11 razni site mi se 3gpp a dr formati sum probal nejkelo
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
абе човек не може пробав ако може да ми мсн (пп) Upload ти направи ако можеш ?Позз:helou:
Абе брат ми ти кажах дома 100 пати... dem.file тее снимката од демото.ке треба да се направа во друг фајл на пример mpeg.ili 3gp фајл.. За хелп ако може некој да ми каже преку коо програма да го направам фалјо за на јутуб.Позз
 

eLemenTiX

//b00riS//
Член од
12 мај 2008
Мислења
313
Поени од реакции
8
Абе брат ми ти кажах дома 100 пати... dem.file тее снимката од демото.ке треба да се направа во друг фајл на пример mpeg.ili 3gp фајл.. За хелп ако може некој да ми каже преку коо програма да го направам фалјо за на јутуб.Позз
Пробај преку youtube downloader, само незнам дали ке го препознае тој фајл. Пробај пак... ако не бива пиши ке ти кажам др програма:helou:
http://life1.page.tl/Софтвер.htm?PHPSESSID=6a55efc0837d6784b96aa60c92813bc2
кликни на линкот и најдолу го имаш you tube downloader
 

TheMask

SσвεR SαŋTα
Член од
28 февруари 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
Абе брат ми ти кажах дома 100 пати... dem.file тее снимката од демото.ке треба да се направа во друг фајл на пример mpeg.ili 3gp фајл.. За хелп ако може некој да ми каже преку коо програма да го направам фалјо за на јутуб.Позз

STFU !!!!!!!!!
 
Член од
3 јуни 2007
Мислења
236
Поени од реакции
1
Што треба да пишам за кога ја палам кантер да ми се пали и конзолата автоматски да ми ја покажува одма по паленјето кантер? И како да напраам да не ми се изместуваат контролите стискам да се скока на 0 тоа дава како INS, ама не скока, така нешто и неможам никако да ги наместам, ако знае некој нека помага што побрзо.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Што треба да пишам за кога ја палам кантер да ми се пали и конзолата автоматски да ми ја покажува одма по паленјето кантер? И како да напраам да не ми се изместуваат контролите стискам да се скока на 0 тоа дава како INS, ама не скока, така нешто и неможам никако да ги наместам, ако знае некој нека помага што побрзо.
За болдираново , прво уклучи го копчето Num Lock на тастатурата па намести ги на 0 , 1 и тн. и да ти биди вклучено кога играш .:helou:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Што треба да пишам за кога ја палам кантер да ми се пали и конзолата автоматски да ми ја покажува одма по паленјето кантер? И како да напраам да не ми се изместуваат контролите стискам да се скока на 0 тоа дава како INS, ама не скока, така нешто и неможам никако да ги наместам, ако знае некој нека помага што побрзо.
Сакаш да кажеш дека сеуште играш кантер на Стрелките, а не на W,A,S,D? :vozbud:
 
Член од
3 јуни 2007
Мислења
236
Поени од реакции
1
Да, така сум навикнат можам и на W,A,S,D ама почесто играм на стрелките. Нема везе тоа каде играш знам дека и еден од најдобрите во свет игра на стрелките тоа е навика ;) :salut:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Да, така сум навикнат можам и на W,A,S,D ама почесто играм на стрелките. Нема везе тоа каде играш знам дека и еден од најдобрите во свет игра на стрелките тоа е навика ;) :salut:
добро тоа нема мн веза од кај играш , како што кажа се е навика ,ама некако повеке лежи од w , a , s , d , повеке простор за раката имаш....
:salut:
 
Член од
3 јуни 2007
Мислења
236
Поени од реакции
1
добро тоа нема мн веза од кај играш , како што кажа се е навика ,ама некако повеке лежи од w , a , s , d , повеке простор за раката имаш....
:salut:
Па јас сум во тесно опасен, затоа играм на стрелките. :)
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom