Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
24 јуни 2007
Мислења
34
Поени од реакции
3
Moze li da mi kazete kako eden moj drugar da me stai admin na negoviot server!!!
:toe:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
34
Поени од реакции
0
Ok :) eve edno prasanje :) Znaci doma si se obiduvam da go napravam Matrix Jump :) si snimam demo :) i sea sakam demovo da go gledam kako da vi kazam kako NADGLEDUVAC ..(Specator) dali toa se pravi so programa ili so so bilo daj objasnete mi :) fala :) pozdrav
 
E

error

Гостин
неможиш да го гледаш како spectator ако си се снимал сам преку record. За да гледаш така ти треба HLTV.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
34
Поени од реакции
0
epa daj be brat objasni kako da go najdam toa :D a ne samo ova i ova :D i ja sea se cudam :D
 
E

error

Гостин
епа во самата игра имаш HLTV , лесно се работи, пробај отвори, ако неможиш да се снајдиш пиши ми пп ке ти објаснам како се работи
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Moze li da mi objasni nekoj zaso nemozam ja da kreiram da igrame u mreza so druzinata na dedicated server a imam dobar internet ADSL ... ?
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
34
Поени од реакции
0
епа во самата игра имаш HLTV , лесно се работи, пробај отвори, ако неможиш да се снајдиш пиши ми пп ке ти објаснам како се работи

ne mozam da se snajdam :D daj msn da se razberime coecki :D
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
луѓе, имате пп(приватни пораки) за мсн, мејлови и слично. па можете и во профилите да проверите. овде чет-не.
 

FromSunWithLove

dance or die
Член од
1 февруари 2007
Мислења
524
Поени од реакции
13
aj ako znae nekoj od kaj da go downlodiram videoto od toa cupot sto bese u cs
simpelx vc dc
 

For_My_Love_o-0

...Morsko Prase...
Член од
25 мај 2007
Мислења
80
Поени од реакции
0
Aj nekoj neka mi dade admin komandi mi trebaat tia za kikanje na admin i nekoj drugi aj ako ima nekoj nesto neka pise poz! (amx)
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
34
Поени од реакции
0
abe daj neka mi objasni nekoj kako se raboti so ova HTLV :S
 
Член од
24 јуни 2007
Мислења
34
Поени од реакции
3
daj be kazete kako da me staat admin na server!!!
pls!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom