Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Епа до тебе е , мене не ми лагира....
И не треба да подесиш , бидејки мислам дека ке ти лагираше на сите сервери ако беше до цс....
 

KevinM

PC YODA MASTER
Член од
5 септември 2007
Мислења
82
Поени од реакции
0
Abe da ne znae nekoj zaso koa ke uklucam da igram CS so PODBot 2.5 botovite site odat vo spec?AKo znae nekoj neka mi kaze kako da go popravam toa.FALA ODNAPRED
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
453
Поени од реакции
14
Абе Корун најубаво кажа слегни ја неговата кантер и ич глава да не те боли ни за ботови ни за ништо. ЗАКОН Е!!!:zver:
 

KevinM

PC YODA MASTER
Член од
5 септември 2007
Мислења
82
Поени од реакции
0
Fala.A ako ne te mrzi daj link od negovata kanter. Ima botovi u nea?Kako da stavam amx mod na dedicated server i zs po gjavolite koga biram 4 pa 1 od buy menu (puskine) mi gi zema parite a ne mi go dava oruzjeto?TNX A LOT
 

Th3 Reap3r

Soul On Fire
Член од
24 август 2007
Мислења
378
Поени од реакции
7
Абе зашо така на братучет ми неможе да игра во кгн таман ке влезе во кгн право цела игра му се исклучува... а на други сервери ништо не му излева..
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.438
И јас го имам тој проблем понекогаш ... не помага реинстал
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
453
Поени од реакции
14
Имате чит и sXe не ви дава да флезете.:pos2::pos2: Се зафркавам. Тоа мора да е до sXe-то некој проблем, ако прави само на кајгана.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.438
Не е до СХЕ, сум влагал и на др. сервери со СХЕ и не правело така.
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
vidi probaj koga kje ja startovash cs da go zapresh antivirusot malce ............ moze i do toa da e
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
пробај и некое програмче да одстраниш ....мене TUNE UP и DAP ми правеа проблеми......
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.438
Абе кога се палам на ЦС све гаснем, ај кога ќе ми направи пак така ќе ставам слика на форум да видите :smir:
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Решен е проблемот на рафа , јас пробав формат на пц, реинстал на играта , схе ништо не помогна , сепак еден другар го направил само незнам как ке го прашам ке ти пишам .
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
по некој пат .... кога палам ЦС и ке ми се оклучи нема звук и ке излезам и пак ке флезам пак ке нема дури на 3-4 пат вака ми праи што е проблемот ???? :((
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Ако имаш мсн пуштено исклучи го, ако не пробај у сетинзите за Звукот и трето реинстал на играта :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom