Помош околу Counter-Strike (општо)

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
hehehe da we brat4e najlesna odluka :P
hahah format na PC nema sansi a na igrATA PROBAV SEA KE VIDAM KAKO E
Можно е да имаш adware или spyware чим така те зеза и звукот и мсн. Пробај зачисти го PС од такви ствари, реинсталирај драјвери за звук и цепај :helou:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Можно е да имаш adware или spyware чим така те зеза и звукот и мсн. Пробај зачисти го PС од такви ствари, реинсталирај драјвери за звук и цепај :helou:
imav spyware ama go izbrisav si staviv Nod32 ke pomogne toj !???
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
imav spyware ama go izbrisav si staviv Nod32 ke pomogne toj !???
NOD32 само најновиот (3.ххх верзија) има опција за бришење adware spyware! Побарај си на google нешто што е баш за таа намена зашто NOD е повеќе за вируси, а тоа врска си нема со adware и spyware! :helou:
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
kako da stavam sxe injektor za da mozam da igram na kajgana serverite
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Идеш прво тука.
Го Downloadiras sXe клиентот.
Го инсталираш.
Го пушташ/минимизираш.
Пушташ ЦС.
Ги аднуваш серверите cs.kajgana.com:27015/cs.kajgana.com:27020.
Влегуваш.
Уживај во пуцањето =)
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
хх .. мора да пишам тука .. НА пример како вике правате така еве кликни тука и ке ти излезе линк како да направам нешто и јас !?
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
HEY luge!!!! Nikako ne mozam da napravam server (CS), mislam ke go napravam ke dadam moja IP adresa, i nikoj ne moze da vleze........
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Глуп си.Ама имаш добра душа.Твојот компјутер ќе се укочи до даска,твојот компјутер не е сигурно подобар од компјутерот само за одржување на ЦС КАЈГАНА СЕРВЕРИТЕ...Ако ти го избришат постов прашај ме мене преку ПП зошто ти е избришан твојот пост.


Едит:Зашто не ме прима на Кајгана серверите умрев од пробување :(
вика:Kicked: By slot rezervation
:(

Поздрав однапред
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Глуп си.Ама имаш добра душа.Твојот компјутер ќе се укочи до даска,твојот компјутер не е сигурно подобар од компјутерот само за одржување на ЦС КАЈГАНА СЕРВЕРИТЕ...Ако ти го избришат постов прашај ме мене преку ПП зошто ти е избришан твојот пост.


Едит:Зашто не ме прима на Кајгана серверите умрев од пробување :(
вика:Kicked: By slot rezervation

:(

Поздрав однапред
И ти си глуп. И ваљда имаш добра душа ... :toe:

Тоа значи, дека серверот е пун. :)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
И дека треба да чекаш да се ослободи место,а доколку сакаш личен слот за да влегуваш кога сакаш визитка на cs.kajgana.com
 

oBi_VaN

Is the man!
Член од
11 ноември 2007
Мислења
756
Поени од реакции
21
a pred da se uklucam treba li da mi downloadira nesto ...... validating and...... resources i downl;oadira nesto......
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
А, мала помош за со Фрапс програмчето. Кога ке го пуштам и влезам на сервер ми вика : Client eror, check logs. help! Фрапс е за да се снимам како играм :)
Eдит : Сега приметив дека не е проблем Фрапс програмчето, шо е штосот, хелп :icon_conf некогаш ми влегува некогаш не, кога како.
 

kamiSKaZI

Io Sono Interista
Член од
31 јануари 2007
Мислења
543
Поени од реакции
34
А да снимиш демо (регуларно) у конзола--блабла, и после да го конвертираш у ави....:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom