Помош околу Counter-Strike (општо)

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.554
Поени од реакции
33.800
Проба со десен клик и run as administrator? :kesa:

Ako нејке.. шознам, ке чекаш некој фикс, или виста верзија.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Дека инсталира кантер и сксе?
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
Проба со десен клик и run as administrator? :kesa:

Ako нејке.. шознам, ке чекаш некој фикс, или виста верзија.
ок е столе биде...
edit: се оклучи схе ја оклучувам кантер ми се рестартира комп, 2 пати пробав, ми излева тоа сината слика...ангел инсталирах у програм фајлс валве кантер...а схе у прогам фајлс схе инџектед.
 

TheMask

SσвεR SαŋTα
Член од
28 февруари 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
Ако може некој да ми помогне за играта Call of Duty 2 немозам да флезам на Сервери ми бара некој код..( незнам во кој тема да се обратам ако може некој нека помогне нека ми каже Мсн преку пп)Позз:helou:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Ако може некој да ми помогне за играта Call of Duty 2 немозам да флезам на Сервери ми бара некој код..( незнам во кој тема да се обратам ако може некој нека помогне нека ми каже Мсн преку пп)Позз:helou:
у аптека леб бараш :tapp:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Ако може некој да ми помогне за играта Call of Duty 2 немозам да флезам на Сервери ми бара некој код..( незнам во кој тема да се обратам ако може некој нека помогне нека ми каже Мсн преку пп)Позз:helou:
Пиши си на темата КОД2
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Ја Инсталирам Cs и коа сакам да се пуштам на некој сервер све се укочува... BTW иам Windows Vista, да не е до тоа.. да треба некој Patch ?
 
П

Паган-др

Гостин
За да можеш да играш на интернет ке ти треба обавезно пач. А за Вистата тешко да ти помогнам. Глеј симни го пачот v21 (јас тој го користам) или v23 (исти онаков) ама v21 можеш и сервери да креираш. Пробај со пач па кажи...
 
П

Паган-др

Гостин
Јас не е баш проблем ама ме интересира. Со Dedicated Server серверот што го правам како да го средам лагот? До нетот не е пошто знам другари што имаат 4 Мегабити и пак имаат лаг. Мислам дека треба да се напише во конзолата. Кој знае нека постира...:wink:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
Јас не е баш проблем ама ме интересира. Со Dedicated Server серверот што го правам како да го средам лагот? До нетот не е пошто знам другари што имаат 4 Мегабити и пак имаат лаг. Мислам дека треба да се напише во конзолата. Кој знае нека постира...:wink:

abe brat za to imas anti lag programi ama imat i sifri so se piset vo consola
 
П

Паган-др

Гостин
Па ми требаат тие шифри што се пишуваат во конзола:wink: А за тоа anti lag ке видам ке побарам.:wink:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.554
Поени од реакции
33.800
Напиши и шо конекција имаш.. плус, кабелски ли нет имаш??
 

zeeroX*

Level [Unknown] =]
Член од
10 јануари 2008
Мислења
123
Поени од реакции
6
Па ми требаат тие шифри што се пишуваат во конзола:wink: А за тоа anti lag ке видам ке побарам.:wink:
Треба да инсталираш Додатоци за да подигнаш Dedicated.. после преку тие Додатоци ти се праи лагот и многу други работи...
+ и ако сакаш да немаш лаг.. треба да ти биде Dedicated...да не играш од тој PC..од кај што го дигаш Серверот...и тоа ти прави лаг да знаеш ...

:eek:jea:
 
П

Паган-др

Гостин
Кабелски нет имам а за додатоците ај ке видам ке побарам на нет ке се распрашам. Фала :wink:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Поради технички проблеми, нема да можам да влегувам на сервер .. се додека не направам формат, заш ПС дупчи .. поздрав :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom