Помош и совети

gogZ

El pipita!
Член од
15 декември 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
ajt na profilo ili po pp cd key4ence:D za CoD5 call of duty Fawa odnapred
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Како 1рво не смее да се бара ЧИТОВИ НА ФОРУМОТ !
Како 2ро ако сим маш игри без ЧИТОВИ !
Од каде ова?:vozbud:

Note to Demon4e : Смее.

Zerostyle,ај да не те банирам од тема,не ги ремети веќе:helou:
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101

eve vakva mi e slikata na Euro Truck Simulator 2008, i posle koga ke izgasis pisuva "drivers are out off date" i tamu nesto drugo... imam graficka ati radeon 9200se.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239

eve vakva mi e slikata na Euro Truck Simulator 2008, i posle koga ke izgasis pisuva "drivers are out off date" i tamu nesto drugo... imam graficka ati radeon 9200se.
Братче ако ти се чека земи почекај 2-3 играта Ја кракував ... и сега ќе ја аплодирам ... доколку ти се чека пиши ми пп

Од каде ова?:vozbud:

Note to Demon4e : Смее.

Zerostyle,ај да не те банирам од тема,не ги ремети веќе:helou:
Па како бе смее читови на форумот а кракови не ... чудна работа али ОК ! Супер е и така :) Кој сака рипувани игри нека ми пише по пп јас ќе му пуштам по пп ... Рипувани се од нас од GaminGMk тимот ... Поздрав ...

П.С апдејтири си ги драјверите на пцто
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Братче ако ти се чека земи почекај 2-3 играта Ја кракував ... и сега ќе ја аплодирам ... доколку ти се чека пиши ми пп



Па како бе смее читови на форумот а кракови не ... чудна работа али ОК ! Супер е и така :) Кој сака рипувани игри нека ми пише по пп јас ќе му пуштам по пп ... Рипувани се од нас од GaminGMk тимот ... Поздрав ...

П.С апдејтири си ги драјверите на пцто
На кантер пиши sv_gravity 200 и ќе можеш....... упс, чит. Јадам бан :kesa:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301


Не говорев за вакви читови ! Туку за читови како
Знам, моето е иронија... Ама кога ќе видиш, и моето е чит. И не гледам зашто би биле забранети читови на било каков форум кога тие се составен дел од (скоро) секоја игра?
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Знам, моето е иронија... Ама кога ќе видиш, и моето е чит. И не гледам зашто би биле забранети читови на било каков форум кога тие се составен дел од (скоро) секоја игра?
Па добро ... мислев се забранети ... пошто на нашиот форум се забранети читови т.е*Хакови за игри *
:pipi:

Дали се возат афтомобилите во мафиа и дали се возат добро ? Да не е како Jast Cause :P
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.370
Поени од реакции
25.099
Јас сум малку заостанат со игриве, денес од GeForce 4 ја сменав графичката на GeForce 5 200.
Ќе ми ја игра FIFA 2008? Имам 512 рам.
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Да. Јас ја играв 2009ката на компјутер со интегрирана графичка, така да... Ќе немаш проблеми.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Ај вака сеа
Сакам да си инсталирам COD4.Ама проблем.

Требало даемон толс.Го симнав ама и сонего проблем

Се снајдов и отворив.И да отворам виртуал цд.

Помош?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ај вака сеа
Сакам да си инсталирам COD4.Ама проблем.

Требало даемон толс.Го симнав ама и сонего проблем

Се снајдов и отворив.И да отворам виртуал цд.

Помош?
На првата слика, врска неам зашто си кликал на exe фајлот кој СЕ НАОЃА НА ЦД А ЦДТО Е ВО ЦД-РОМ!!!!

Второ, симни си PowerISO, напрај MOUNT на тој фајлот што ти е на цедето и инсталирај си ја играта ко чоек.

И кажи ми скинот за VISTA како се вика и од кај го најде :)
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Syberia 2 Solutions

Незнам дали има ваква тема али ногу су изнервиран и ако ја има играно некој нека каже кај да најдам бензине и нека биде темата и за други решенија оти ке го фрлам компјутерот :nerv::nerv: фала :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom