Помош и совети

Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
ја има ли некој играта ADVENTURE ISLAND, знам на нинтендо се игра, али не ми текнува дали ја има и за компјутер? ако може некој да ми ја најде, и една МУСТАФА се вика мислам, со еен Мустафа штои се тепа??????
ако некој ги најде овие две нека ми стави ЛИНК да ги симнам, ФАЛА однапред

и нека ми каже како да ги симнам од ЛИННКОТ, али нека ми стави ЛИНК, за и на други да им кажам да ја симнат од ЛИНКОТ, затоа ми треба ЛИНК, и се околу линкот како се симиња
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
ја има ли некој играта ADVENTURE ISLAND, знам на нинтендо се игра, али не ми текнува дали ја има и за компјутер? ако може некој да ми ја најде, и една МУСТАФА се вика мислам, со еен Мустафа штои се тепа??????
ако некој ги најде овие две нека ми стави ЛИНК да ги симнам, ФАЛА однапред

и нека ми каже како да ги симнам од ЛИННКОТ, али нека ми стави ЛИНК, за и на други да им кажам да ја симнат од ЛИНКОТ, затоа ми треба ЛИНК, и се околу линкот како се симиња
Симни си ги или најди ги MAME32 и таму ги имаш сите. А таа играта СО Мустафа се вика Cadilac and Dinosaur
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Не смее такви линкови овде јавно,ќе се најде некој фин и ПП ќе ти прати ;)
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.011
Поени од реакции
1.129
Како се прај да игра FIFA 08 без цд со daemon tools?
Порано ја имав напраено само сега не можам никако. Не можам да најдам на кој фајл треба да се mount image.
Знае некој кај да го најдам тој фајл, или некој друг совет?
 
А

Ајсшутер

Гостин
Како се прај да игра FIFA 08 без цд со daemon tools?
Порано ја имав напраено само сега не можам никако. Не можам да најдам на кој фајл треба да се mount image.
Знае некој кај да го најдам тој фајл, или некој друг совет?
meazza јас го имам фајлот ама на CD,утре нашколо ке ми го дадат CD-то оти кај еден другар ми е ако ти се чека до утре ке ти го пратам :)
 
А

Ајсшутер

Гостин
kako da igram counter strike online ??1.6 imam instalirano
Види тука од десната страна треба да го симнеш и инсталираш • 3. Counter-Strike Patch v21 (4671) и после да симнеш и минизираш • 1. sXe Injected 6.9 (8634) и на крај само во Favourites да додадеш ИП адреси.
 

рапаич

А бе?
Член од
20 март 2008
Мислења
164
Поени од реакции
6
Сакам да инсталирам Call of Duty 4 и ми треба помош незнам од каде да почнам да инсталирам и преку што.
И зошто тоа rzr-cod4 е такво и што е :(
Ја спушти или од DVD?

Ја овде гледам само Patch и CrackFix

Ако можеш види големина и ектензија на фајлот rzr-cod4
и пиши.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom