Помош и совети

Член од
22 ноември 2007
Мислења
44
Поени од реакции
0
FALA DRUZE

FALA DRUZE !
Ako uspee dolznik sum ti da ne ja naracuvam orginal od Bugarija
ja ima za 25 evra!
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.897
Поени од реакции
717
ПОМОШ!!!!!!

ве молам некој да ми каже каде да ја симнам Colin McRae Rally 2 многу ми е итно а чичко Гугл :vozbud: само ме пребацува не некои леви страни:tapp:.Aко имате нешто поконкретно да ми дадете за download ке ви бидам многу благодарен:smir:.Фала однапред . Чаир Rulezzzzz :vozbud:
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
0
Абе ако знаете да ми кажете од каде можам да ја симнам Spandex force ја има во ентер најновото ЦД ама е демо верзија да не знаете каде можам да ја најдам оргиналната верзија а можи ако знајте некоја игра со таква со херои со левели (освен конкер силкроад и кабал)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Чекај мислиш некоја бесплатна MMORPG?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Абе ако знаете да ми кажете од каде можам да ја симнам Spandex force ја има во ентер најновото ЦД ама е демо верзија да не знаете каде можам да ја најдам оргиналната верзија а можи ако знајте некоја игра со таква со херои со левели (освен конкер силкроад и кабал)
Ја би ти препорачал The Real Thing - Diablo II: Lord Of Destruction 1.11
Ако си хард кор гејмер, ова е ИГРАТА (да не речам, THE GAME :) )
 
Член од
21 јули 2007
Мислења
122
Поени од реакции
2
ve molam pomos malce ..!!!! Ja snimam spiderman 3 i na pocetokot od instalacijata na 1 % mi go pisit ova
error1330.a file that is required cannot be installed because the cabinet file E:\soundF1.cab has a invaild digital signature .this may indicate that the cabinet file is corrupt..Error 24592 was returned by WinVerify Trust.

ova mi go pisit na poce igri
igrive se kopiret vo pc-vo ama ne se snimet nekolku igri PLSSS POMOSS.
a na nekoj igri mi prajt error durnig babel instalation
pls pomos
 
Член од
29 април 2008
Мислења
184
Поени од реакции
9
decki . denovive zaglaviv okolu battlefield 2.
glavnata poenta mi e sto BF2 ne moze da raboti na GeForce 4 bez razlika dali e GF4MMX ili GF4Titanium.
Glavniot problem e sto serijata GeForce4 mmx/TI sodrzi pixel shader 1.3
Geforce FX i ponovite verzii rabotat so pixel shader 1.4
downloadirav nekolku programa preku koi sto mozam da ja igram
Battlefield 2 so mojata GeForce4 Ti 4800 se 128 mb AGP 8x
no nema nikakvi teksturi na objektite i ima premnogu bagovi

Probav nekolku testovi so 3DAnalyze no ne mi uspea
Momentalno rabotam so BF2ShaderMod programceto (TitaniumD3D)
igrata moze da se igra so ovoj program no ima premnogu bagovi
od nekolku izvori razbrav deka ima nekoj apdejtiran BF2ShaderMod na koj sto se popraveni mnogu bagovi i teksturi zatoa ve molam ako doznae nekoj kade moze da se najde toj program ili nekoj drug program sto ke ja raboti
Battlefield 2 so GeForce 4 titanium se 128 mb 8x AGp

Ја би ти препорачал The Real Thing - Diablo II: Lord Of Destruction 1.11
Ако си хард кор гејмер, ова е ИГРАТА (да не речам, THE GAME :) )

druze toa ti e retro RPG ama i majkata na RPG igrirte ja imam prevrteno poveke pati i sakam pak da ja igram oti e svarno hard core batali voa WOW
mow novive RPGa samo DIABLOto
ama za zal ne mozam nikade da ja najdam vo gradov jas gi izgubiv cedinjata
:(((
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
0
Abe Spandex Force nekoj da ne znajs link od kaj mozam da ja simam ama full verzia
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
ПОМОШ ...
ја инсталирав Pro evolution 6 и сега никако неможам да ги направам контролоте .. може некој да ми помогне како да ги направам контролите ?
 
Член од
21 јули 2007
Мислења
122
Поени од реакции
2
PLS MALCE POMOS!!!!
ja ssnimav lost via domus
i se si se uklucvit si vrvet videana sea kaj so se vo avionon se se i posle pocvit so jack ...
ama se e temno nisto ne se gleat zavrsvit klipon i odma se crno. ako pocnis da ojs gi slusas cekorite.
imase hardware lista i na nea se si bese okej samo shader model 2 e vo ix i nesto so video carticata ..

pomos malce pls mozno da e deka igram na laptop ili nesto drugo >>??????HELP!!
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
PLS MALCE POMOS!!!!
ja ssnimav lost via domus
i se si se uklucvit si vrvet videana sea kaj so se vo avionon se se i posle pocvit so jack ...
ama se e temno nisto ne se gleat zavrsvit klipon i odma se crno. ako pocnis da ojs gi slusas cekorite.
imase hardware lista i na nea se si bese okej samo shader model 2 e vo ix i nesto so video carticata ..

pomos malce pls mozno da e deka igram na laptop ili nesto drugo >>??????HELP!!

Ете ти го проблемот. Че си најш некоја графичка шо имат Shader Model 2 или понов, че си ја клајш и че си играш...

На лаптоп, ако ти е некој од вчера купен и скапо платен, мојш да ја играш :)
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
Еј дечки денојве требаше да излези Red Alert 3, па ако знај некој од кај можи да ја земам нека кажи плс..
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Еј дечки денојве требаше да излези Red Alert 3, па ако знај некој од кај можи да ја земам нека кажи плс..
Ја како што знам играва уште нема официјална дата кога ќе искочи.Тебе од каде ти е таа информација дека треба да излезе деновиве незнам,изгледа некој те излажал.
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Los Angeles
Genre: Real-Time Strategy
Release Date:TBA
 

Kajgana Shop

На врв Bottom