Помош и совети

Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Не си ме смешал, јас сум!

Него тоа шо ти го приложив, беше повратен мејл, од регистрацијата и во тој мејл требаше да го добијам кодот за регистрација.

А до тоа стасав од коа од самата игра одбереш опција Онлајн и таму има да внесеш акаунт или да се регистрираш по кој ке го добиеш тој регистрациски код.
Точно дека пишува дека можеш да го внесеш тој код од играта ДОКОЛКУ ЈА КУПЕВ (не ја купи), но тоа го пишува доколку не сакаш да го чекаш регистрацискиот код.

Е сеа тоа ме буни шо они треба да ми испратат, не е битен тај од играта, или па можеби јас сум грешка?:toe:
Па незнам, ако ти пратиле регистрациски код, пробај да играш со него, али не верувам..
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Па незнам, ако ти пратиле регистрациски код, пробај да играш со него, али не верувам..

Епа те тоа е работа не ми пратија.

Туку ми го пратија тоа шо ти го постирав ,и таму пишува дека доколку нема во мејлот регистрациски код, да го деактивирам акаунтот, и да испратам нов!
И сеа коа го деактивирав, пробав нов да отворам но ми пишува дека таков акаунт веке постои, е сеа дали треба да почекам да се процесуира тоа или е нешто друго.......?
Кој знае шо му е бутур, важно ми скрши филм!:toe:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Епа те тоа е работа не ми пратија.

Туку ми го пратија тоа шо ти го постирав ,и таму пишува дека доколку нема во мејлот регистрациски код, да го деактивирам акаунтот, и да испратам нов!
И сеа коа го деактивирав, пробав нов да отворам но ми пишува дека таков акаунт веке постои, е сеа дали треба да почекам да се процесуира тоа или е нешто друго.......?
Кој знае шо му е бутур, важно ми скрши филм!:toe:
Абе нов акаунт треба да напраиш со нов емаил, затоа пишува декај тој акаунт постои, пошо го праиш со истиот емаил.
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Абе нов акаунт треба да напраиш со нов емаил, затоа пишува декај тој акаунт постои, пошо го праиш со истиот емаил.

Ама јас го деактивирам тој Акаунт, фактички не постои!
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Aj некој нека ми каже ако игра уште некој пес6 да ми каже со каква графичка игра, бидејки на мене не ми е баш добра графиката, сецка ептен малце ај плс..:Фала:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Aj некој нека ми каже ако игра уште некој пес6 да ми каже со каква графичка игра, бидејки на мене не ми е баш добра графиката, сецка ептен малце ај плс..:Фала:
Епа сигурно со некоја појака од твојата... Која е твојата? И пиши ја цела конфигурација.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Сега на мене ми е направено резолуцијата: 800x600 ( Medium )

Ram: 512MB
Grafika: GeForce FX 5200
2.53Ghz
A за Pes6 треба:
256 MB RAM
800Mhz
NVIDIA GeForce 3 or ATI Radeon 8500


И ?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Сега на мене ми е направено резолуцијата: 800x600 ( Medium )

Ram: 512MB
Grafika: GeForce FX 5200
2.53Ghz
A за Pes6 треба:
256 MB RAM
800Mhz
NVIDIA GeForce 3 or ATI Radeon 8500


И ?
Што и? Конфигурацијава ти е тапа. А тоа што си го пишал дека треба, тоа ти е колку да работи играта (како што ти работи тебе, со сецкање). Значи имаш минимум што треба... ама со минимум не се играат игри. Ти треба нов РС, овој не вреди да го појачуваш.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Eпа тоа е ..
Ми рекоа да изберам каков компјутер сакам јас го изберев најглупавиот :nerv: со дебел екран и плус слаб компјутер..
А имаше со тенки многу по јаки:nerv:
Тоа е ..:(
:њаа:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Eпа тоа е ..
Ми рекоа да изберам каков компјутер сакам јас го изберев најглупавиот :nerv: со дебел екран и плус слаб компјутер..
А имаше со тенки многу по јаки:nerv:
Тоа е ..:(
:њаа:
Ова СИ ГО ИЗБРАЛ????

Ако ова си го избрал, во 1998 год. (што не верувам, мал си), тогаш ај....

Ме интересира, КОГА си го избрал ова чудово??? И колку го плати??????

Ако си го платил до кај 50 евра, ај ти се простува.... некако :)
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
288
Поени од реакции
9
Kako mozi da razgovaram so lujdze ingame??? Ama da ne bidi skype poso mn cedi od neto
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
239
Поени од реакции
10
Ја инсталирав Far Cry 2, ставив крак и за да ка пуштам ми бара сериски број ? Ке може ли некој да ми каже до што е и да ми даде да пробам со некој друг крак да донлоадирам ?
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Kako mozi da razgovaram so lujdze ingame??? Ama da ne bidi skype poso mn cedi od neto
Инсталирај xfire. Програмчево има опција каде што можеш да се уклучуваш на мсн, а уствари контактите ти ги покажува како да се аднати преку xfire.

1. Стави се на мсн-от преку xfire-от
2. Уклучи игра
3. Стисни Scroll Lock + X и најди го пријателот со кој што сакаш да зборуваш, и зборувај.
4. За да се вратиш во игра, само стисни ESCAPE.:helou:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Ја инсталирав Far Cry 2, ставив крак и за да ка пуштам ми бара сериски број ? Ке може ли некој да ми каже до што е и да ми даде да пробам со некој друг крак да донлоадирам ?
Ja инсталираш,ставаш крак,ја пушташ и се апдејтува.После ти бара сериски.Стави го новиот крак уште еднаш пробај или ако кракот има кејген напиши го тој.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom