Помош и совети

Член од
27 јуни 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
Guild Wars

Jas sum Petar i igram Guild Wars i ke ve molam ako ima nekoj acc neka mi kaze mi treba za edno drugarce
 

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
abe kaj ovaa tycoon city isto taka prajt so dont send. samo gore pisi tcyn exe. smenav poveke crakovi pak ne moze fixed pak ne moze
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Moze li nekoj da mi kaze kako mozam da ja slegnam celosno igrata 18 wheels of steal acroos america . ?? PLS
 
T

tino097

Гостин
ме интересира дали има некој линк каде можам да најдам опшн фајл за ПЕС6 за ПЦ со сите трансфери, имиња на клубој ова она.

едит: најдов, ама сега како да го вметнам во играта
фала
 
Член од
28 февруари 2007
Мислења
63
Поени од реакции
0
Ako ne e ova za ovaa tema-premestete go. Mi treba pomos okolu pominuvanje na edno nivo vo S.T.A.L.K.E.R. Ako nekoj ja svrtel ili pak go pominal nivoto neka pise ili ovde ili neka mi go prati po PP.
Znaci vaka: nivoto e koga treba da najdes nekoi dokumenti i da gi vratis vo barot kaj barkeeper-ot. Epa gi naogjam dokumentite, gi zemam, iskacam od sobata i vratata od koja dojdov e zatvorena i pise: SOMEONE IS HOLDING THE DOOR. Od drugo mesto nema izlez. Epa sega ako nekoj znae neka mi pise kako da ja otvoram vratata. Fala odnapred :helou:
 
Член од
8 јуни 2006
Мислења
50
Поени од реакции
2
Незнам што ми текна си ја симнав Zeus: Master of Olympus. Си ја инсталирам најнормално правам крак рестартирам компјутер, и пробувам да ја уклуцам. ми се појавува следново:

The application failed to initialize properly (0x0000005). Click on OK to terminate the application.

Има ли некој појма што е ова и како се решава?
 

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
ej abe dali nekoj znae zos koga ke ja instaliram edna igra ne se uklucvi se ceka 1 min i potoa se uklucvi ova...:the configuration file [graphic rules.sgr]cannot be passed using bu-it-in rules..aj pls malce pomos
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
kazetemi nekoj link kade mozam da vozam formula 1 on line,bes da instaliram nisto !
fala odnapred!
 

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
ej abe dali nekoj znae zos koga ke ja instaliram edna igra ne se uklucvi se ceka 1 min i potoa se uklucvi ova...:the configuration file [graphic rules.sgr]cannot be passed using bu-it-in rules..aj pls malce pomos

koga ke ja instaliram::: mislev da kazam deka od koga ke ja instaliram
 
Член од
13 март 2007
Мислења
350
Поени од реакции
1
Знаете ли кај е конзолата на Карбон и каде воопшто треба да се пишат шифриците а да имаат ефект?
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
9
Поени од реакции
1
Aj koj znae da mi kaze kako da ja snimam Moto Gp 3 so star force zastita e izgleda mnogu komplicirano mi e za igrane te saj kabli od cd to te izvadi gi imam nekoj napraveno so NO-Cd crack ama za ovaa nemoza da najda aj ako najde nekoj neka kaze da go simnam ili ako znae nekoe drugo care ??? :D:D:D
 

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
Напишано од leo
ej abe dali nekoj znae zos koga ke ja instaliram edna igra ne se uklucvi se ceka 1 min i potoa se uklucvi ova...:the configuration file [graphic rules.sgr]cannot be passed using bu-it-in rules..aj pls malce pomos







koga ke ja instaliram::: mislev da kazam deka od koga ke ja instaliram



aj pls okolku igricava malce POMOOOOOS
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
fifa 2007

aj ako moze nekoj da mi kaze zosto ne mozam da ja igram FIFA 2007 vo mreza doma so brat mi inace kompjuterite ni nse povrzani i dosega imame nekoj igri igrano vo mreza znaci mrezata funkcionira no FIFA ta nemozeme da ja igrame.da ne treba nekoj krak ili patch ve molam pomos
 
Член од
26 јули 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
Dali znaj nekoj kaj da najdam crack za Football Manager 2007 za Patch 7.0.2. Go imam instalirano Patch ama bara crack.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom