Помош за проекти (побарај и помогни на оние кои бараат помош)

  • Креатор на темата Anck-Su-Namun
  • Време на започнување

Мачката

Coca Cola Addict
Член од
6 август 2007
Мислења
581
Поени од реакции
6

TraLaLaLa

Eternal Pessimist
Член од
26 јануари 2008
Мислења
182
Поени од реакции
7
Да не има некој семинарска (околу 10стр.) за кошарка (може било што за кошарка да е)... Ако не го средам, не ми бега продолжителна:zid:
П.С. веќе видов што „има“ на wikipedia:wink:
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Ве молам,ако има некој било каков проект во Паблишер да ми пише пп или Било каков проект за пинг понг.благодарам:smir:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
384
Поени од реакции
17
ve molam mi treebaat site formuli za plostina i volumen za prizma,konus,cilindar piramida
ve molam pobrzo plssssssssssssssssss
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
Moже некој да ми каже каде да најдам повеќе информации за плод кај растенија? На гугл чим напишам плод ми вади за фетус, а тоа што го најдов за растенија ми е многу малку... Фала:smir:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Moже некој да ми каже каде да најдам повеќе информации за плод кај растенија? На гугл чим напишам плод ми вади за фетус, а тоа што го најдов за растенија ми е многу малку... Фала:smir:
ќе видам по биологијата кај сестрами што има па ќе ти пишам на мсн.. ма да не ветувам многу
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
ќе видам по биологијата кај сестрами што има па ќе ти пишам на мсн.. ма да не ветувам многу
Фала многу, еве и јас снаоѓам со мојата биологија, ама сакав и нешто повеќе да напишам од тоа во учебникот.. Фала однапред за било што и да најдеш, се е корисно во мојов случај :) :pipi:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Фала многу, еве и јас снаоѓам со мојата биологија, ама сакав и нешто повеќе да напишам од тоа во учебникот.. Фала однапред за било што и да најдеш, се е корисно во мојов случај :) :pipi:
Ние веќе имаме учено за тоа, па ако сакаш можам да препишам во Ворд тоа што имам во тетратка и да ти пратам:)
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Фала многу, еве и јас снаоѓам со мојата биологија, ама сакав и нешто повеќе да напишам од тоа во учебникот.. Фала однапред за било што и да најдеш, се е корисно во мојов случај :) :pipi:
нема ништо... за животињиве има... сори ... мислев дека можам да помогнам
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
665
Поени од реакции
2
ajde nekoj ako moze neka pomaga.mi treba proekt po hemija.na bilo koja tema.
 

~mark-o

4edoto
Член од
30 јули 2007
Мислења
12
Поени од реакции
0
zdravo decki mi treba eden proekt po geografija za irak ... problemov e nemozam da napravam koncept.Ako moze nekoj da napravi na word so sliki 10tina stranje bi bilo mnogu ubavo ali ako imate i nekoja stranica vo koja bi imalo poveke informacii bi bilo od golema pomos...fala odnapred
P.S. mi treba za sreda
 
Член од
11 февруари 2008
Мислења
173
Поени од реакции
17
Е фала ти АnaMercury стварно ова добро ми се уклопи:helou:

Ако има некој уште нека постира.

Фала ви однапред.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.667
Поени од реакции
11.372
Ако може некој да ми најде за "Здрава храна и исхрана".
По можност да е поголем :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom