Помош за нови играчи

Член од
13 март 2009
Мислења
1.966
Поени од реакции
1.867
Ај помош, ко ке одам едит профиле, не ми се зачувуваат измените и не можам аватар да стам.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.104
Поени од реакции
359
Abe Luge ako moze nekoj da pomogne mn malce health imam ( 35 ) ako moze nekoj da donira barem nekoj denar da zgolemam kolku tolku fala odnapred pozdrav
11 lvl sum :)
 
Член од
22 март 2009
Мислења
117
Поени од реакции
12
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.104
Поени од реакции
359
Член од
18 октомври 2010
Мислења
9
Поени од реакции
0
Abe najmnogu mi e da bidam full za so borbata so juzniot sosed inace znam kat tad deka ke kacam health so rabota ( plata :) )
Do togas ima vreme... Ima akcii za davanje leb, ke pomognat i postarite igraci... Sega bidejki tvoite udari se slabi, podobro nemoj da se boris bidejki ne si moken da ja povratis silata brgu preku leb, a i efektot od borenjeto ti e slab...
Raboti, treniraj, i nikako (ama bas nikako) nemoj zlatoto od medaljata za rabota da go dades za borenje!!! Prvoto zlato sto se dobiva se koristi najefektno za kukja!!!
Pozz...
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.104
Поени од реакции
359
Do togas ima vreme... Ima akcii za davanje leb, ke pomognat i postarite igraci... Sega bidejki tvoite udari se slabi, podobro nemoj da se boris bidejki ne si moken da ja povratis silata brgu preku leb, a i efektot od borenjeto ti e slab...
Raboti, treniraj, i nikako (ama bas nikako) nemoj zlatoto od medaljata za rabota da go dades za borenje!!! Prvoto zlato sto se dobiva se koristi najefektno za kukja!!!
Pozz...
od koja medalja ??? da ne mislis od ona ako rabotis 30 dena po red ?? ili greasm drugar
 

Kajgana Shop

На врв Bottom