Помош за нови играчи

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
дечко јас ја играв ереп в1, не мора да глеам јутуб видеа, бев у првите 15 македонци (по стрент) и втора единица платена војска за турција...
и тој систем колку и да беше “добар“ - сепак не е...
и шо е најтрагично, дизајнот на е-сим е ко да е праен од некој шо само шо научил ХТМЛ / ЦСС
Во ред , у право си , ти отстапувам место , само да не ми стигаат нотификации со разни содржини кои содржат омраза... Молим те ... Благодарам

Поздрав
 
O

onlya

Гостин
e-sim ти е осакатена ерепаблик
дечкото јадел бан пошо си го заслужил, праел мултиња и се праи мутав, не знам шо го слушаш него
Абе мислев нешто различно е затоа и се регистрирав и кога видов и го оставив така доволна ми е само ерепублик. :)
 

fkpromaja

In the Heaven.
Член од
28 јули 2012
Мислења
449
Поени од реакции
256
Zdrao, za igrava doznav preku forumov hehehe :) Iako izlagaja mnogu reklami u sekoj virusosan sajt :) Pa sto treba da pravam kako poceetnik neznam nisto sam si se snajdov imav nesto energija odov se ispucav na fight napraev train work fight i sto sega :) ako moze nekoj detalno da objasni sto treba da se pravi i taka natamu i kaj da najdam toa oruzjeto so go sobiram na batl fildot na bojnoto pole koaj mu ispagja :) ?
 
Член од
18 ноември 2011
Мислења
81
Поени од реакции
25
toa ti se delovi sobiras za bazuku samo ne go trozi zlatoto cuvaj go dnevno raboti treniraj
prasaj gi tie so sa glavni vo igrata tie ke ti objasnat poubavo so kako koi im sa planovite na vremeto igrav i jas ama sega me mrzi inace ja imavme cela grcija dubai...sega nz so kako e :)
 

Lil Lamb

Сакам да се родам одново.
Член од
7 април 2014
Мислења
258
Поени од реакции
282
:( Јас имам потреба од леб и други разновидни подароци, се би ми дошло као добредојде и нешто облека да ми подарите и шминки пошто многу сакам да се шминкам. :sneaky::unsure: И сакам да се дружам многу исто, сакам сите вие да ми бидете пријатели.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom