Подкасти (Podcasts)

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.807
Поени од реакции
4.499
Sean Ryan Show
И
Cleared Hot со Енди Стампф
Секоја недела вадат по една интересна епизода.
Омилена епизода
Cleared Hot Nick Lavery
Се е на јутуб или одибл
 
D

Deleted member 53418

Гостин
Sean Ryan Show
И
Cleared Hot со Енди Стампф
Секоја недела вадат по една интересна епизода.
Омилена епизода
Cleared Hot Nick Lavery
Се е на јутуб или одибл
Sean Ryan сo DJ Shipley е еден од најдобрите епизоди на поткаст кои сум ги слушал.
 

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.807
Поени од реакции
4.499
Sean Ryan сo DJ Shipley е еден од најдобрите епизоди на поткаст кои сум ги слушал.
SRS има многу добри
Роб ОНил, Еди Пени, Марк Оз Гајст, Тајлер Греј, Јеонми Парк, Рајан Монтгомери, Ендру Бустаманте, Крис Вансант, Далас Александер сите се интересни.

Најинтересни ми се оние каде подкастери интервјуираат подкастери.
Шон Рајан со Мајк Ритланд
Мајк Ритланд со Енди Стампф Mike drop podcast
Cleared Hot Енди со Шон Бак Роџерс

Едит: Џоко со адмирал Мекрејвен има два подкасти, многу се добри, мојот омилен дел е реакцијата на ван Хужер од кога го рокнале бин Ладен
3.06.10 е моментот
 
Последно уредено:
Член од
2 март 2016
Мислења
488
Поени од реакции
482
Што мислите за нашите македонски подкасти на youtube?
Не' бива ли или е губење време? :)
 
Член од
4 октомври 2023
Мислења
26
Поени од реакции
83
Што мислите за нашите македонски подкасти на youtube?
Не' бива ли или е губење време? :)
Не знаат да се изразуваат нашите и како да се постават спрема гостинот. Муабет крш. Ако сакаш квалитетен подкаст гледај Agelast со Галеб.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom