Подароци за посебни денови во вашиот живот...

Koko Roko

Oh Mr. Topper!!!!!!
Член од
21 јуни 2010
Мислења
623
Поени од реакции
563

Задолжително следува коментарот ова е клучот од моето срце (нормално ако навистина се сакате, ако не не ни помислувај). Иначе ако не најдеш вакво ланче, зимај обично и стај го клучот од дома:)
 
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Па вака еве јас ќе набројам некои поклони кои сум ги добивала од дечко ми за годишнина.За првата годишнина добив ланче сваровски,со приврзок срценце,ептен нежно.Потоа имам добиено карикатура од наша заедничка слика,тој подарок ми беше еден од поинтересните,ја чувам врамена в соба.Книгата Камасутра ја добив за една годишнина,му викам така первезњак еден и ти да имаш полза од поклонот,хаха мала шала,сепак ми се допадна поклонот.Има и други,но ајде да не должам многу.Ах,ќе заборавев некое патување,викенд некаде на страна мислам дека е добро изнедадување,добар провод,забава...во секој случај.
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
2800 денари во Тетово ќе ти изребра другарми не ми текнува која големина, две ангелчиња и горе има ко трака која може да биде испишана со што сакаш стварно добра понуда.
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Стај си го у машничка(црвена) и дај и го. (шала) :pos2:
 
Член од
17 октомври 2010
Мислења
78
Поени од реакции
2
Стај си го у машничка(црвена) и дај и го. (шала) :pos2:
Одма помислив на тоааа :D:D:D..али треба да го заслужиии :D:D:D:D:D

--- надополнето ---

Џогер. Со кофа. Ако си при пари и средство.
Јас така направив, и ете уште ме сака.
Многу романтично од твоја страна :vozbud:
 
Член од
31 октомври 2010
Мислења
338
Поени од реакции
58
Добивав многу подароци, некои беа и премногу скапи, некои беа со многу љубов, но она што сум посакувала а не сум добила се папучи на висока потпетица, црвени со многу пердувки и отворени прстиња напред, такви видов во Турција на моето прво патување таму но, бев многу малечка и секогаш мислев дека наскоро кога ќе пораснам ќе добијам такви, но не добив. И посакував златно синџирче за на нога со ситни звончиња, да звонка кога ќе се движам.

Зависи од девојката, можеби да и уплатиш тетоважа ќе биде ептен јако.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Недавај пари за глупости, некој ден ќе ги колнеш тие пари :)
 
A

Auditore

Гостин
Ако девојката те сака ќе се задоволи и си обично чоколатце и некоја романтична порака на неа, ако навистина те сака не и е важно каков подарок ќе добие..
Мече(поголемо по можност) и Mercy чоколатца.
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
1.Накит
2.Романтичен заоѓање на сонцето( дочекајте го сами)
3.Вечерајте во нејзиниот омилен ресторан ( а тоа 100% ќе биде мекдоналдс:))
4.Ташни(немам коментар, но нејзе ќе и се допадне)
5.Напишете љубовна поема за тоа колку ја мразите :) се шалам
6.Парфем
7.Однесете ја на одмор
8.Мобилен( по можност моторола)
9.Облека( женските навистина искаат кога им се дава облека, а поготово од нивниот ''љубен'' :))
10.Спа( направете ја вашата девојка да се чувствува како принцеза! ПС. ааа да
11.Патики/Кондури/Чизми/Гумени чизми/Штикли/Танга папуча ( по можност кинески - ги обожаваат)
12.Секс ( вака ќе и докажеш дека ја сакаш)
13.Зготви и вечера
14.Масажа
15.Вино
16.Проѕирен прслук
17.Четка за заби ( за поубави и помиризливи бакнежи
18.Шминки ( искористете ги од вашата мајка да не трошите пари :) шала)
19.Однесете ја нејзината кола на сервис
18.Купаќи( по можност на Борат, затоа што другите немаат ефект - од искуство :):):))
Е сеа кајганџики ќе ме одберете ли мене?

ПС. Ќе ме убие девојчето кога ќе прочита:(
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.927
Поени од реакции
10.554
мислам дека е доволно да се сетиш на годишнината да кажам и ако те сака било што да и подариш нејзе ке и значи :smir: а ако е матријалистка нешто од swarovski ке ја израдува и те како :twisted:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom