"Повелете" - а уште не сте ни влегле во бутикот...

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Незнам дали сега се поправиле малку или така ми се чини ама подосадни од тие во Еуро азија нема никаде мислам , цело време ко сенки позади тебе одат
 

Alexpunk

...Rossonero...
Член од
1 октомври 2008
Мислења
49
Поени од реакции
0
А никад не сум приметил некоја да ми рече не ти стои ова:toe:. Јес да сум згоден али...:vozbud:хахахаха
 
П

Паган-др

Гостин
Еднаш ми идеше на продавачката да и пукнам една. Влагам у продавницата гледам фармерки нешто пантолони и оваа сакате да видите ова ова ова (ми набројува) викам да погледам она на која боја сакате имате вакви вакви вакви (ми набројува) викам незнам уште. Она имате ова ви се најнови модели ова и ова (набројува) многу убаво ке ви стојат. Едвај издржав една минута со неа.:tapp:
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..хахха:pos2::pos2:интересни ставри ви се дешава..заш мене ниакд не ми се закачуа некоја..онака..хаха...
..абе ипак тоа им е работа...сеа јес да са досадни..ама тоа е тоа..:toe:..ех ја ако бидам(а нема) продавачка..уу заинает би идела ко сенка и за ианет би зборела..интересно е кад нервираш људи:baeh: :pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Eпа затоа ја не влевам во бутици:)...Златна шутка ја во бутици:pos2:

Не можам да гледам некој продавачки кои мислат дека се БОГ а уствари работат за 7-8000 а мислат господ за јајца го фатиле... :kesa:Демек кој знае кој се, се однесуваат као божемски премиери на државава се.:smir:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Eпа затоа ја не влевам во бутици:)...Златна шутка ја во бутици:pos2:

Не можам да гледам некој продавачки кои мислат дека се БОГ а уствари работат за 7-8000 а мислат господ за јајца го фатиле... :kesa:Демек кој знае кој се, се однесуваат као божемски премиери на државава се.:smir:
Еееее како не сеа златна шутка. Во Македонија кај и да идеш така прават.
 

Ann'

Jezebel's Daughter
Член од
9 јуни 2008
Мислења
210
Поени од реакции
9
Ептен нервира, посебно ако се закачи и оди по тебе од рафт до рафт. Затоа и ја малце ги нервирам, па се шетам ко улава.
:)
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Vlezete u trgovski u toa Elite... ne mi tekinja kao se vika....kaj sho ima 190741 shtandovi sho si shitkaat svoi stvari na isto mesto. Nemoguce e mestoto!! Sovrsheno za ogovaranje na temava! Iskacash od tamu ili idesh u bolnica ili si priveden u policija za obid na ubistvo.
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
незнам дали јас сум покварен ама било какви досади ги сечам у корен, не се они мој проблем, проблем ми е изборот
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
абе тоа му е работа на луѓето ама многу се бе нападни:tapp:
кај нас на пример во прилеп стојат тие 10 метри подалеку од продавницата несо прават муабети сите продавацки и само се доближуваш до излог и таа тр4а од таму и во трчање те прашува повели шо треба сандалчиња патичиња ова она ... и ај сега ..:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom