Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
мислам дека јас ја иам само да ѕирнам
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
еее абе да побара ја една нумера можи??? јесда незнам како се вика ама мисла дека е од оној владко шчо беше в морал... е да го .... не ми текнуе на стихоине.... последна ке да му е нешо ко балада ај ако некој му текнуе или мисли дека можда е таа нумера нека ја даде некако ногу ча му бида благодарен
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
хехе нема проб... така ми беше стаено на сајтот наведен у мојот потпис па ти копирав... такада посети го нема да зажалиш
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
хехе нема проб... така ми беше стаено на сајтот наведен у мојот потпис па ти копирав... такада посети го нема да зажалиш
Го посетувам сеуште од преска го глеам...од таму ја видов песната :) добар сајт си симнав неколку песни да ги слушнам иначе симињам песната
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.055
еее абе да побара ја една нумера можи??? јесда незнам како се вика ама мисла дека е од оној владко шчо беше в морал... е да го .... не ми текнуе на стихоине.... последна ке да му е нешо ко балада ај ако некој му текнуе или мисли дека можда е таа нумера нека ја даде некако ногу ча му бида благодарен
Влатко Илиевски - Небо

Ќе ја аплоадирам на рапид шер и ќе ти пратам пп.
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
хехе фала хелл а фала и на тебе џимеј :D hell бтв можеш да раскажеш по другарчинња да ни опнеш една мала реклама :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom