Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Кажи кој песни ги сакаш, вака посебен линк незнам дали има. Ако имаш некоја песна кажи наслов и име од пејач, ќе се потрудиме да најдеме нешто.
Не те можам - со дани
Така требало да биде
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Ми треба една песна ама не знам од кого беше а и насловот не го знам...:kesa:
- ама пак знам дел од неа што го обожавам ,,hold me and never let me go,, , песнава е нешто електронска хаус или сл. мн мн не се разбирам од тоа ама најважното е мн добра...


Фала однапред...:pipi:
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
[zEUs];2072784 напиша:
Ми треба една песна ама не знам од кого беше а и насловот не го знам...:kesa:
- ама пак знам дел од неа што го обожавам ,,hold me and never let me go,, , песнава е нешто електронска хаус или сл. мн мн не се разбирам од тоа ама најважното е мн добра...


Фала однапред...:pipi:
оваа да не е??
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Simona Barbieri - Our Life Is Gonna Change (Не конвертирана од YouTube) :)
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
[zEUs];2072784 напиша:
Ми треба една песна ама не знам од кого беше а и насловот не го знам...:kesa:
- ама пак знам дел од неа што го обожавам ,,hold me and never let me go,, , песнава е нешто електронска хаус или сл. мн мн не се разбирам од тоа ама најважното е мн добра...


Фала однапред...:pipi:
Lasgo - Hold Me In Your Arms
(на мсн)
:helou:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Ми треба цитат од еден филм, поэнат mp3 фајл од Fear and Loathing in Las Vegas. Ако го има некој да ми го пратил да му дае господ эдравје :)

Еве го цитатот
We had two bags of grass, seventy-five pellets of mescaline, five sheets of high-powered blotter acid, a saltshaker half-full of cocaine, a whole galaxy of multi-colored uppers, downers, screamers, laughers... Also, a quart of tequila, a quart of rum, a case of beer, a pint of raw ether, and two dozen amyls. Not that we needed all that for the trip, but once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can. The only thing that really worried me was the ether. There is nothing in the world more helpless and irresponsible and depraved than a man in the depths of an ether binge, and I knew we'd get into that rotten stuff pretty soon.
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Новиот албум на Ламбе? Или повекето песни од албумот каде можам да ги најдам освен да не те љубев,другиве не можам да ги најдам :toe:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Новиот албум на Ламбе? Или повекето песни од албумот каде можам да ги најдам освен да не те љубев,другиве не можам да ги најдам :toe:
аддни ме на мсн ке ти кажам фулл да го слегнеш.

quintino-parapapa некој :)
 

Zeng

Thinking inside the box
Член од
9 април 2008
Мислења
1.103
Поени од реакции
31
Ми треба цитат од еден филм, поэнат mp3 фајл од Fear and Loathing in Las Vegas. Ако го има некој да ми го пратил да му дае господ эдравје :)

Еве го цитатот

Кај ме потсети на ова..............ех го имав и тоа одамна ама несакајки го избрисав кога правев формат на пц то.
И не ми текнува од каде го земав.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom