Папагали (општи дискусии)

Дискусија во форумот 'Птици' започната од mRnO, 30 мај 2007.

 1. OhriT96

  OhriT96

  Член од:
  вторник
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Dali kafezov so dimenzii 36×46×62.Moze da se cuva racno ranet golem aleksandar.
  Vi blagodaram od napred
   

  Прикачени податотеки:

Сподели преку: