Палење на Куранот

Член од
15 септември 2010
Мислења
6
Поени од реакции
0
Од каде знаеш ти што сум помирисал јас предавнику.Ти ли им даваш некаква подржка на нашите војници.Со тоа што ги издигнуваш овие инсекти на ниво на луге и војници.Со тоа што во приваатен животен дудлаш заедно со Албанци.можеби си и ти инсект.Да се видиме некаде па да видиме што си видел ти и што јас.
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
2.201
Поени од реакции
86
Чувај си ја силата за паметни работи.Имаш таму опција да ме игнорираш,искористи си ја. :)
 
H

Hombre

Гостин
Свештеникот Тери Џонс не го запали куранот но крена големи тензии во САД така да
исламскиот центар најверојатно нема да се гради и њујорчани сега ќе можат да здивнат.
Крена тензии и во исламскиот свет и со тоа ги ослабна позициите на САД кои што сакаја
да покажат почит кон исламот со изградбата на исламскиот центар врз темелите на
урнатите кули близначки а со тоа да го засилат своето влијание во тој дел од светот.
Од оваа ситуација најмногу профитират иранците,најверојатно ќе се одложат
најавените напади на алијансата така да и тие сега ќе можат да здивнат.

Неверојатно!Еден обичен свештеник од Флорида успеа да ги замрси конците на ЦИА.:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom