Пазарење - Велосипеди - Делови

  • Креатор на темата .Lost Angel.
  • Време на започнување

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.803
Поени од реакции
14.417
утре слика,продавам точак, со широки гуми,веројатно 26 или 28, не му ја знам намената, се исправен, со федер во средина, со јак рам,диск кочница напред,назад не видов, цена фиксна 3000 денари,
 

Kajgana Shop

На врв Bottom