Пазарете се тука!

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Признавам , за мобилки сум лаик , па затоа очекувам вие дечки да ми помогнете.Решив идиот самсунгот на преклоп да го заменам и да земам нова мобилка до некои 6-7 илјади.Можете ли да предложите некој модел и цена.Важно е да има можност за мем.картичка , секако опција за МП3 , камерата не ми е важна , блутут секако и батерија со солидно траење.
Однапред благодарам
 

BEZSTRASNIOT

PHONE MASTER
Член од
6 април 2007
Мислења
627
Поени од реакции
2
Признавам , за мобилки сум лаик , па затоа очекувам вие дечки да ми помогнете.Решив идиот самсунгот на преклоп да го заменам и да земам нова мобилка до некои 6-7 илјади.Можете ли да предложите некој модел и цена.Важно е да има можност за мем.картичка , секако опција за МП3 , камерата не ми е важна , блутут секако и батерија со солидно траење.
Однапред благодарам
занчи според мене најдобар избор имаш вака: за 4000-5000 можеш да најдеш топ w810ка или исто можеш да си најдеш и н70ка, до кај 6000 имаш к800, а до 7000 најдобро според мене ти е или некоја н73ка ако начекаш или к810 али ипак јас би к810ка ако ти фака за некој од овие што ти ги набројав око пиши ке се обидеме да најдеме.... позз
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Признавам , за мобилки сум лаик , па затоа очекувам вие дечки да ми помогнете.Решив идиот самсунгот на преклоп да го заменам и да земам нова мобилка до некои 6-7 илјади.Можете ли да предложите некој модел и цена.Важно е да има можност за мем.картичка , секако опција за МП3 , камерата не ми е важна , блутут секако и батерија со солидно траење.
Однапред благодарам
Н73.
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
јас продавам Н73 филип ако сакаш пиши ми пп
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.634
Поени од реакции
140
Признавам , за мобилки сум лаик , па затоа очекувам вие дечки да ми помогнете.Решив идиот самсунгот на преклоп да го заменам и да земам нова мобилка до некои 6-7 илјади.Можете ли да предложите некој модел и цена.Важно е да има можност за мем.картичка , секако опција за МП3 , камерата не ми е важна , блутут секако и батерија со солидно траење.
Однапред благодарам
ti pisav nekolku interesni modelcinja kaj mene vo profil...


za toj samsung e250 ploca so bara - 1200 denari e.
 

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
Колку отприлика чини половен motorola c 350? Не ми е користен многу.Фала:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom