Пазарете се тука!

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и телекомуникации' започната од Acid, 27 декември 2005.

 1. Bojan Van Buuren

  Bojan Van Buuren Колектор

  Член од:
  11 април 2008
  Мислења:
  7.324
  Допаѓања:
  10.623
  Дечки предлог за самсунг/хуавеи телефонче до кај 10.000 ?

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 2. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  7.701
  Допаѓања:
  8.177
  Само Шаоми за тие пари.
   
 3. pogbaa

  pogbaa

  Член од:
  5 април 2015
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  34
  Zemav p20. Fala
   
 4. aleksandardespotovikj

  aleksandardespotovikj

  Член од:
  10 март 2014
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  19
  Se prodava zlaten broj 077 524 000 inbox

  Sent from my SM-G925F using Tapatalk
   
 5. omegaRED

  omegaRED

  Член од:
  22 август 2013
  Мислења:
  134
  Допаѓања:
  45
  Купувам Samsung Galaxy S8+, да е одлично сочуван и целосно пакување со гаранција, по можност од Телеком.

  Sent from my SM-J530F using Tapatalk
   
 6. Speedster

  Speedster

  Член од:
  25 октомври 2009
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  0
  Барам да купам ИПХОНЕ Х ( IPHONE X ) . Сторого Бел - Сребрен . Фул пакување може и заклучен на оператор . контакт пп
   
 7. DrMTR

  DrMTR

  Член од:
  18 септември 2014
  Мислења:
  545
  Допаѓања:
  420
  Продавам Samsung S7 Black Onyx прв сопственик, купен од мобилара пред една година, сочуван перфектно без никаква гребка по него, со стакло и футрола од прв ден. 100% во исправна состојба, никогаш не паѓан, ниту е менуван некој дел. Дуал СИМ модел G930FD европски модел со можност за дуал сим или една сим карта и мемориска.. Целосно пакување (полнач, усбОТГ адаптер, слушалки (некористени), и оригинална кутија).

  Цена: 15000 денари фиксно без замени ! Контакт ПП.
   
 8. staycalm

  staycalm Lets explore some shit

  Член од:
  12 јануари 2013
  Мислења:
  1.837
  Допаѓања:
  1.209
  Продавам OnePlus 5. Љубителите на технологија и оние што се "разбираат" од телефони знаат за каков квалитет се работи иако не е познат брендот толку. Телефонот е во одлична состојба - 99% како да е нов бидејќи секогаш беше користен со маска и скрин протектор. Без замени
   
 9. Blazing Guns

  Blazing Guns

  Член од:
  29 декември 2011
  Мислења:
  2.940
  Допаѓања:
  2.368
  Продавам Samsung Galaxy J6 2018, нов, неотпакуван. Повеќе инфо на линкот.
  https://forum.it.mk/index.php?threads/68716/

  [​IMG]

  Цена 13.000 ден.

  Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
   
 10. NEROMARE

  NEROMARE Niente denaro, niente Svizzero.

  Член од:
  5 јули 2018
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  50
  Продавам домен: www.schengen.life
  Цена: по преговарање.
   
 11. DrMTR

  DrMTR

  Член од:
  18 септември 2014
  Мислења:
  545
  Допаѓања:
  420
  14.000 нова цена ! Battery Health: 86.33%. Коска здрава !
   

  Прикачени податотеки:

 12. Blazing Guns

  Blazing Guns

  Член од:
  29 декември 2011
  Мислења:
  2.940
  Допаѓања:
  2.368
   
 13. Misery

  Misery 30% off

  Член од:
  3 април 2011
  Мислења:
  1.548
  Допаѓања:
  2.384
  Продавам

  Sony Z1 - Функционира одлично, гребнатинки само на рабовите и треба промена на стаклото на задната камера.

  Sony Z2 - Нефункционален (батерија или матична, никој не се нафаќа ни да проба да го средува) со нов, штотуку сменет екран.
   
 14. aleksandardespotovikj

  aleksandardespotovikj

  Член од:
  10 март 2014
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  19
  077 524 000 zlaten broj 1000 mkd

  Sent from my SM-G925F using Tapatalk
   
 15. Lux

  Lux Inglourious

  Член од:
  25 октомври 2010
  Мислења:
  1.183
  Допаѓања:
  887
  Се продаваат комплет може и одделно, соните се со траги од користење umi rome е добро зачуван
  Sony Xperia tipo
  Sony Xperia E1
  Umi Rome X
  Може и замена 3те за 1
  Телефоните се без кутии и полначи
  Повеќе инфо пп
   

  Прикачени податотеки:

Сподели преку: