Пазарете се тука!

Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Причинa бaрaв пoрaди кoјa е зaклучен... Мoже дa е и укрaден, a мoже дa е oд сoсемa третa причинa

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Најден, на другарче мајка му го нашла пред 5-6 месеци и му стои така па да прашам дали може некој денар да му се извади
 
Член од
6 јуни 2014
Мислења
295
Поени од реакции
64
Најден, на другарче мајка му го нашла пред 5-6 месеци и му стои така па да прашам дали може некој денар да му се извади
Мoже нa делoви дa му извaдиш... А мoже и дa се oдклучи...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Понудете телефон до 100 еур со quad core процесор и 1гб рам
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Да понудите телефонче до 7000 денари, ама коска да е, не да рикнит после 2 месеци.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Се продава HTC ONE SV. Купен од T-Mobile прв газда.
Цена по договор.





 
Член од
25 март 2012
Мислења
188
Поени од реакции
43
Менувам Huawei P7 купен во мај 2015 одлична состојба без гребка. Понуди пп
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Продавам HTC 8S Windows Phone со заштитна маска. 2500 денари.

 
Член од
24 април 2009
Мислења
20
Поени од реакции
0
IPhone 4 16GB. Без ниту една гребнатинка на него, со заштитни фолии од напред и позади. Заклучен на ICloud. Го давам фул пак, во кутија.
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom