Пазарете се тука!

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.325
Поени од реакции
250
продава некој усб кабел за ајфон/ајпод ?
 
Член од
17 февруари 2011
Мислења
143
Поени од реакции
42
Продавам или менувам Нокиа Н900 одлично сочувана , зборена 5 саати , со кутија и све што иде во неа .. цена 230 евра .. понуди за замена во пп
 

Seniorita

џм..
Член од
11 април 2011
Мислења
1.344
Поени од реакции
681
заинтересиран некој/а за замена?

нудам LG KU990R - црн .. ( го има на предходната страна ) али еве и овде ..


го продавам за 3.500 денари, за замена 4.000 ..

можам да доплатам за iPhone ( 2g, 3g .. )
 
Член од
17 февруари 2011
Мислења
143
Поени од реакции
42
Продавам или менувам Нокиа Н900 одлично сочувана , зборена 5 саати , со кутија и све што иде во неа .. цена 230 евра .. понуди за замена во пп
Нова цена .. 210 евра ..
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.680
Поени од реакции
265
продавам ЛЦД монитор Дел 17' користен ...цена 3000 денари,ценкање на пп
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.521
Поени од реакции
11.429
Шитка некој Нокиа 5800 на старо и што пари ?
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Купувам предна маска за НОКИА 1616и задна маска за САМСУНГ 5230

 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Nokia 5800 XpressMusic
10158808-nokia-5800-xpressmusic1.jpg


Телефонот доаѓа со заштитна гумирана футрола затоа е во одлична состојба. Инсталиран е најнов оперативен систем на Nokia Symbian^3 (значително побрз од стандардниот кој доаѓа со Nokia 5800). Homescreen-от изгледа како тој на сликата погоре. Истиот се среќава кај N97.
Додатоци: Футрола, полнач, USB кабел, слушалки, кабли за поврзување со телевизор, држач за телефонот, Nokia перо. И мемориска картица од 8GB.
Со оригиналната кутија оди и гаранцијата од T-Mobile за да докажам дека телефонот не е краден.

Цена 6500

//Без замени.
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Барам LG bl40 new chocolatе кај има и колку е од прилика на старо ама и сочуван да е?!?!?! Ако знае некој, ФАЛА:smir:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.166
Поени од реакции
103
Сакам да направам трампа за LG P500 Optimus One. Има некој заинтересиран што сака да го менува?

Во моментот имам LG GT540 v2.1, фунцкионира супер, 4 месеци е и му трае гаранцијата од Т-Мобајл.
 

Schhh87

schhh...
Член од
3 февруари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
16
Продавам htc HD2

Купен од Вип пред една година. Работи на сите мрежи.Не е брендиран на Т-Mobile
Цена 270 евра.
Без замени.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Nokia 5800 XpressMusic
Прегледај го приврзокот 42624


Телефонот доаѓа со заштитна гумирана футрола затоа е во одлична состојба. Инсталиран е најнов оперативен систем на Nokia Symbian^3 (значително побрз од стандардниот кој доаѓа со Nokia 5800). Homescreen-от изгледа како тој на сликата погоре. Истиот се среќава кај N97.
Додатоци: Футрола, полнач, USB кабел, слушалки, кабли за поврзување со телевизор, држач за телефонот, Nokia перо. И мемориска картица од 2GB.
Со оригиналната кутија оди и гаранцијата од T-Mobile за да докажам дека телефонот не е краден.


//Без замени.

Нова цена 6000
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Некој цена за HTC 7 Mozart?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.345
Поени од реакции
3.754
Сака некој му шитнам тегчиња од по 3 кила ? два пара 500 денари :)
 
Член од
17 февруари 2011
Мислења
143
Поени од реакции
42
Сака некој му шитнам тегчиња од по 3 кила ? два пара 500 денари :)
другар ова е тема за мобилни телефони не за бодибилдинг хахах :) си имаш посебна тема за тие работи пиши таму :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom