Пазарете се тука!

Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
kupuvam samsung j700 ili samsung u600 ili vodafone 541,543

kupuvam samsung j700 ili samsung u600 ili vodafone 541,543
da raboti na site kartici ponudite dajte gi na email albertino81@gmail.com
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.046
Поени од реакции
3.301
Продавам црн док во комплет со црн кабел за полнач/синхронизација.

 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.022
Поени од реакции
1.845
Член од
12 септември 2010
Мислења
18
Поени од реакции
1
Продавам Сони Ериксон Спиро ( црн ) . Нов , во кутија, со сите додатоци , со 12 месеци гаранција . Работи на сите картички . Поволно , контакт по пп.
 
Член од
4 март 2009
Мислења
605
Поени од реакции
443
Продавам ЗТЕ РЕЈСЕР уште 5 месеци под гаранција,работи на сите мрежи,со полнач,слушалки.Цена по договор.Понуди на ПП.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.285
Продавам

Nokia 2630 - 1500ден.
Nokia 1616 - 900ден.
Nokia 1600 - 900ден.
Alcatel OT-208 - 1200ден. (нов, неотпакуван со 1 година гаранција+слушалки)

Контакт по приватна порака тука или 076341177
 

Seniorita

џм..
Член од
11 април 2011
Мислења
1.344
Поени од реакции
681
iPhone 3G 4Gb - од Дубаи..
1 сим, 5мп камера, Блутут, Вајфај,ќе се изненадите од тач скринот, и тенкоста на телефонот! Со фул опрема ( слушалки, усб, полнач,силиконска футрола, кожена футрола )

Доаѓа предвид и нешто замена .. :)
ПП


:salut:
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
129
iPhone 3G 4Gb - од Дубаи..
1 сим, 5мп камера, Блутут, Вајфај,ќе се изненадите од тач скринот, и тенкоста на телефонот! Со фул опрема ( слушалки, усб, полнач,силиконска футрола, кожена футрола )

Доаѓа предвид и нешто замена .. :)
ПП


:salut:
Не постои iPhone 3G со 5 мегапикселна камера. Ова е некој кинески шит, пазете се.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom