Пазарете се тука!

Zombie

...resistance is futile...
Член од
2 февруари 2008
Мислења
385
Поени од реакции
36
Хаха ок, ама си утнал малце местото за ова, во делот за купи-продај на телефони, си стаил игра за PS3... ја па си реков некој телефон е... =)
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.059
Поени од реакции
1.862
Дечки форумов не е за слепци така да користи си стандард фонт и глеј кај пишуваш
 
С

Спенсер

Гостин
Цени за

м2 1гб
усб кабелче за сони ериксон?
 

Necrophilia

GSM Модератор
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
HTC Diamond - 130euro со WinMob 6.5
Nokia 5800xm (red) - 130euro
Nokia E66 - 130euro 3недели користен, воопшто неоштетен.
Nokia N73 - 55euro
Nokia 5300 - 30euro
Nokia 5310xm - 40euro
Nokia 5130 (blue) - 50euro
Nokia 3500c - 30euro
Nokia 2760 - 25euro
Nokia 2630 - 25euro
Nokia 2600c - 25euro
Alcatel E260 - 8euro w/o charger, 700 со полнач
LG GD510 - 60euro (недела дена користен, уште со налепници фул пак.)
LG GB102 - 13euro (нов, декдоиран)
SonyEricsson K330 - 20euro
SonyEricsson K510 - 20euro
SonyEricsson K750 - 30euro
SonyEricsson X1 - 180euro Black
SonyEricsson C510i - 60euro
SonyEricsson W395 - 45euro
SonyEricsson K530 - 40euro
Blackberry Bold 9700 - 300euro нов декодиран
Blackberry Curve 8520 - 180euro нов декодиран
Samsung L600 - 30euro Pink
Samsung GT-S3100 - 35euro
Samsung J700 - 30euro
Samsung D900i - 50euro гланц :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.058
Поени од реакции
33.972
Продавам Nokia E71, цена: 8500 денари.
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
Samsung S7350
Купен е од Т-Мобајл со гаранција до 17 декември 2010 година!
Користен е помалку од два месеци
Одлично зачуван, без ниту една гребнатинка
Цена: 100 евра
 

Necrophilia

GSM Модератор
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Слабо... :/ луѓево само нудат, никој да бара и да купува. Ајмо ова што го имам на сликава - кој е заинтересиран нека пише цена:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom