ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Социологија ќе ни ги темпираат, да фатиме оценки.. слушај ме:wink:
абе ако, нека направат така, ама нека ги дадат бе:smir:

И за едно 2 саата треба да полагам Историја, а ја си дремам на компјутерите во Правен. Гага, па да се искористи... :)
:pos2::pos2::pos2:
 

*pumpkin*

addicted to blue
Член од
28 август 2008
Мислења
716
Поени од реакции
23
Јас сум кај Гроздановски, и рече ако ни фалат 1 или максимум 2 поени за оценка немало да има проблем. Затоа и за есејот нема истакнато резултати, таму изглеа ќе ги бутнат некако тие поени.
и јас бев кај Гроздановски, и имаше кај да ми стави, 8 активнистм и 18 есеј.....али може беше накурчен почо многу му бараа за 6ки за нишо!!!!ајт со среќа!!!
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
епа најозбилно не се нормални! 150 пати вадат ист распоред и постојано пишува нови! :pos2: браво бе! драги за преЦедател :vozbud::vozbud:
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
105
Поени од реакции
3
аман бе што направија со овие распореди секој распоред им е нов а уствари нема ништо ново :pos2::pos2::tapp::tapp:
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
епа најозбилно не се нормални! 150 пати вадат ист распоред и постојано пишува нови! :pos2: браво бе! драги за преЦедател :vozbud::vozbud:
А не ти текнало на тоа дека тој не го менува распоредот туку само го става погоре да не се мачиш да го бараш надоле?
И дека го става секогаш пред да идат новите недели за полагање? :)
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
А не ти текнало на тоа дека тој не го менува распоредот туку само го става погоре да не се мачиш да го бараш надоле?
И дека го става секогаш пред да идат новите недели за полагање? :)
аааа добро... брани го љубениот ти драги... тој најубав, најпаметен и све то;)
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
аааа добро... брани го љубениот ти драги... тој најубав, најпаметен и све то;)
Мими знам дека само контра ми одиш :)
Не го љубам ја Драги ич имам лоши искуства со него :smir:
Само му објаснив на дечкото да не плука без потреба овојпат :)
Да размислел и тој малку подобро ќе сфател што е финта :)
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Мими знам дека само контра ми одиш :)
Не го љубам ја Драги ич имам лоши искуства со него :smir:
Само му објаснив на дечкото да не плука без потреба овојпат :)
Да размислел и тој малку подобро ќе сфател што е финта :)
ааа дааа... секој кој има мака од факултетот СЛОБОДНО смее да плука по све живо што е дел од пф... а драги е богами неизбежен сегмент од пф


и ај спремај се за в енерџи
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
645
А не ти текнало на тоа дека тој не го менува распоредот туку само го става погоре да не се мачиш да го бараш надоле?
И дека го става секогаш пред да идат новите недели за полагање? :)
Баталете Драги сеа, Љубиша е сега човекот, нашиот адут. На секое прашање, одговара со "не знам" или "е што, јас треба да знам" :tv:
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
Не не.. Најфаца им е манекенот од ЕКТС, што се движи по модните писти... пардон... ходниците на правен :uvo: Само тоа изгледа му е работа :tapp:

Го прашуваш банална работа поврзана со ЕКТС , него го мрзи што збори и ти вика не сум компетентен јас за тоа не е моја обврска имал работа друга тој во моментот тешко му беше да каже „да“ или “не„ на прашањето..
А работата му е играње карти пред компијутер :tapp:
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
645
Не не.. Најфаца им е манекенот од ЕКТС, што се движи по модните писти... пардон... ходниците на правен :uvo: Само тоа изгледа му е работа :tapp:

Го прашуваш банална работа поврзана со ЕКТС , него го мрзи што збори и ти вика не сум компетентен јас за тоа не е моја обврска имал работа друга тој во моментот тешко му беше да каже „да“ или “не„ на прашањето..
А работата му е играње карти пред компијутер :tapp:
Аце е тој. Од Радовиш е типот, и е одговорен за ЕКТС,особено за моја генерација, на Мастер студии. Ама Љубиша е ѕвер, дефинитивно. П.с да тој со мустаќите.:wink:
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Љубиша е гнаса бе! Пред 10-11 дена му идам у канцеларија на штаки, за да видам шо - како е со полагањето и ми вика да дојдам по два саата! Ебати југословенскио човек, со бела лејка а црни грди бркови! Ја на штаки, а он ми вика да доваѓам по два саата! Стока!
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
645
Љубиша е гнаса бе! Пред 10-11 дена му идам у канцеларија на штаки, за да видам шо - како е со полагањето и ми вика да дојдам по два саата! Ебати југословенскио човек, со бела лејка а црни грди бркови! Ја на штаки, а он ми вика да доваѓам по два саата! Стока!
Немој така...човекот не е виновен, и така ништо не знае, што и да го прашаш.:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom