Охрид

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.557
Поени од реакции
11.373
Најјакото видео шо ќе го видите денес. Zero fucks given. Не знам шо ќе се десеше ако и паднеше дрвото на гла.

 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.557
Поени од реакции
11.373
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.402
Поени од реакции
1.137
Се исчисти чинарот од тезги ,а дивоградбата?
Штама кај охридскиве портали за ова....се смена локалната власт се наместија и ќутат/ќурки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom