Охрид

Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
Шо напрај? Се снајде или?
да. благодарност до тебе и до @acereal за помошта и љубезноста!

Имам прашање околу паркинзите во центар... како и во секој друг град СЕ живо е изшарано и нема каде кола да оставиш. Дали има некои улички во близина на центар кај што може да оставиш кола, да не ти ја крени пајак?
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.913
Поени од реакции
1.766
да. благодарност до тебе и до @acereal за помошта и љубезноста!

Имам прашање околу паркинзите во центар... како и во секој друг град СЕ живо е изшарано и нема каде кола да оставиш. Дали има некои улички во близина на центар кај што може да оставиш кола, да не ти ја крени пајак?
Најубо тие околу полигонот од страната кај куките,ако најдиш место супер е таму.........ти кажвам тајни места треба да частиш за ова.
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
Најубо тие околу полигонот од страната кај куките,ако најдиш место супер е таму.........ти кажвам тајни места треба да частиш за ова.
како што викате во Охрид... важит!

уште да знаев каде е полигонот, али за тоа ќе се распрашам на лице место кога ќе одам :)))))
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.913
Поени од реакции
1.766
како што викате во Охрид... важит!

уште да знаев каде е полигонот, али за тоа ќе се распрашам на лице место кога ќе одам :)))))
Од стара автобуска одиш надолу према факултетот,прво тие хотелот Палас од десна страна и уште 50 метри од лева страна е стариот полигон за мали спортови ,пропаднат ама се користит за паркирање.Паркирај од страната кај куките,,,,,,не паркирај од страната на Димитар Влахов,не од кај трите згради не од кај Депандансот.
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.607
Фејсбук нa времеплoвoт јa прикaжувa мoментaлнaтa прoфилнa сликa без рaзликa кoјa oбјaвa јa читaш.
Zamisli devojkite kako sto menuvaat sliki na sekoj 2 dena, na sekoj post bi imale razlicna slika po tvojata logika:pos:
Оставете го, на моменти треси зелени. Уствари... малку почесто отколку што треба. :)
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Сериозно не го сфативте коментарот за профилната слика?
 
L

Löwe

Гостин
Фејсбук нa времеплoвoт јa прикaжувa мoментaлнaтa прoфилнa сликa без рaзликa кoјa oбјaвa јa читaш.
Zamisli devojkite kako sto menuvaat sliki na sekoj 2 dena, na sekoj post bi imale razlicna slika po tvojata logika:pos:
Оставете го, на моменти треси зелени. Уствари... малку почесто отколку што треба. :)
:pos:

Фала што ме просветливте хехехехехехехехехеех. Очигледно не го сфативте сарказмот и баш тие наивни "правдања" од Бетменот кој се обидуваше токму на таа фора (дека не било возможно во 2012 да има иста профилна како денес ехехехех) да го испери срамот од објавите од 2012. Истите тие правдања еден куп негови куропушачи ги споделуваа и коментираа на секоја објава каде што беше поставен screenshot-от од 2012.
1cc47745a7034e8184a48e13589eaa69.png
Screenshot_3.png
 
Последно уредено од модератор:
Член од
13 март 2009
Мислења
1.966
Поени од реакции
1.867
:pos:

Фала што ме просветливте хехехехехехехехехеех. Очигледно не го сфативте сарказмот и баш тие наивни "правдања" од Бетменот кој се обидуваше токму на таа фора (дека не било возможно во 2012 да има иста профилна како денес ехехехех) да го испери срамот од објавите од 2012. Истите тие правдања еден куп негови куропушачи ги споделуваа и коментираа на секоја објава каде што беше поставен screenshot-от од 2012.
Прегледај го приврзокот 170402
Прегледај го приврзокот 170403
Епа 90% од следбенициве на Дпмне се такви, ретко кој од нив размислуват со своја глава.
 
Член од
5 август 2016
Мислења
118
Поени од реакции
22
Мене ОхриТ ме бендисува како град го имам посетено неколку пати..народот е малце батал ;D прекрасен е градот чисто е иии незнам друго шо да кажам има туристи за храна во охриТ само риба.. ;D
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.269
Мене ОхриТ ме бендисува како град го имам посетено неколку пати..народот е малце батал ;D прекрасен е градот чисто е иии незнам друго шо да кажам има туристи за храна во охриТ само риба.. ;D
Одамна велам, единствен спас за Охрид е да се исели тамошното население и таму да се населат некои добри поштени работливи луѓе како Битолчани.
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
Одамна велам, единствен спас за Охрид е да се исели тамошното население и таму да се населат некои добри поштени работливи луѓе како Битолчани.
za ser fakjanje, ako te nema treba da te izmislat :D

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.920
Поени од реакции
12.411
Одамна велам, единствен спас за Охрид е да се исели тамошното население и таму да се населат некои добри поштени работливи луѓе како Битолчани.
Само ако си дојте со патлиџаните и пиперките, како и на одмор шо идате :D
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.958
Одамна велам, единствен спас за Охрид е да се исели тамошното население и таму да се населат некои добри поштени работливи луѓе како Битолчани.
Нема да има многу разлика.
Они (охриѓани) се чурук на еден начин, вие сте на друг начин ќурук народ. Избери некој друг град од кој ќе дојдат населенците.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom