Откажување од секс?

Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
najdobriot seks vikaat deka e posle kavga!da,se imam inace otkazano poradi nervoza,kondomi....i drugi raboti :zid:
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.584
Дали има такви меѓу вас кои се откажале од секс, баш во моментите пред да почнат? Запалени, соблечени, желни - но одеднаш ви се случува нешто... Незадоволни од големината, изненадени од „миризбата” или нешто сосема друго?
Da, ima, i ne samo od "objektivni" priucini. Otkazuvanjeto od sex go podobruva zdravjeto, posebno vidot, a go "trenira" duhot.

Probaj i kje vidis deka e poubavo od sex.

Slicna no sepak podruga rabota e da se otkazes od telesen sex celosno (za hetero maski zboruvam, zosto zenite voopsto ne mozat bez sex).


zato so me iznervira i sakav da patita so imat poloso za masko od to, vo najuboto da stanis i da si zaminis

pred sex?so imat poubo od to da se iskarash da mu "prostish"i ko ke neocekuvat da mu vratis?

jas si imam edno pravilo ....oprostuvam ama ne zaboravam :P

Delfineee, kakvi vreminja doadjaat! ;-)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Не се откажуем, еднаш имам од комшии зајмено кондоми, а еднаш одека мајка и и татко и спиеја, напладне, му украдов пари, на тотко и од новчаник, отидов купив и у ќенеф ја реснафф. замалку да не укебаа, а татко и не е баш мал човек, плус има пушка и тригодишен доберман имаше. Али, нема отказ, чак ни ѓон пијан. ради бре мали.

Јебе упоран!!!
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
smizlicka напиша:
najdobriot seks vikaat deka e posle kavga!da,se imam inace otkazano poradi nervoza,kondomi....i drugi raboti :zid:

toa e vistina......naj dobriot sex e da se karas koga se e***...ima i sorta majmuni tie konflikti gi resavat so e*****.........:pos:
 

Ghost

Universe Is My Limit
Член од
21 октомври 2005
Мислења
94
Поени од реакции
0
otkazuvanje od sex znaes koga??? koga pavle ke se kreva najmnogu pod agol od 15 stepeni, e togas ke pocneme da razmisluvame:pos: :pos:
 

cyberlady

стара чупа
Член од
2 ноември 2005
Мислења
329
Поени од реакции
11
Otkazuvanje od seks? Da, pa sto.

I mene mi se slucilo povekepati, koga bil ozenet.
:) :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.389
cyberlady напиша:
I mene mi se slucilo povekepati, koga bil ozenet.
:) :)
А што демек, таман сте се спремиле за јашање и во моментот пред да те... Оп, дознаваш дека е женет!

Не те фаќам...:raz:

Прочитај ја убаво темата и за што се работи.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
cyberlady напиша:
I mene mi se slucilo povekepati, koga bil ozenet.
:) :)
Чекај, чекај, врати се ваму! : )

Демек:
1. имало "лапање" немало секс пошто е женет
2. немало ништо пошто е женет?
3. доколу е одговорот под еден, зошто доколку идеш по морал го имало едното а го немало другото?
 
Член од
3 март 2005
Мислења
101
Поени од реакции
0
Misirkov напиша:
Slicna no sepak podruga rabota e da se otkazes od telesen sex celosno (za hetero maski zboruvam, zosto zenite voopsto ne mozat bez sex).
Ova bazirano na nekoe ispituvanje ili onaka od rakav go izvadi? :icon_conf
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
ItWasntMe напиша:
Zamisli vaka. Devojka so koja si posakuval da imas sex veke podolgo vreme, ama nemalo prilika. Odednas edna vecer dobivas pokana vo nejzina soba vo prazen hotel, i OP togas mene nesto mi se vrti vo glava, iskreno i den denes ne znam sto bese ama vo sekoj slucaj znam deka samo si legnav bez da ja prifatam pokanata. Zamislete slednoto utro se kaev za toa sto sum go napravil vecerta ama kasno bese.
Eх касно... Никогаш не е касно ако нешто навистина сакаш да го направиш. Но, што се случило? Мене ме интересира зошто си откажал секс, а девојката те поканила во својата соба и башка долго време нели си посакувал секс со нејзе, но поради некои околности не си имал прилика за тоа.
Секогаш се мести прилика доколку сакаш да го реализираш тоа некогаш:wink:
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Мислел да не го местат за нешто, де. А може девојката имала лоши браќа, или татко со пушка??

Енивеј, темава мислам дека беше за откажување кога веќе почнала да се загрева машината... Не се важат вакви „Не отидов” или „Оженет беше”.
 
Член од
2 август 2008
Мислења
743
Поени од реакции
460
Да да...кога ме сецнува некој -не да ме фати на дело ...на пр ѕвони на врата и.т.н... :S
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Ми дојде дечкое ми стави нож под гуша но сепак после 2 часа пак се изебавме, нема откажување бре!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom