Откажување од секс?

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Нормално, најчеста причина ми била немање кондом при рака, а неколку пати и намерно не сум сакал да имам односи:helou:
 

SkyWalker

HorrificMind
Член од
12 октомври 2007
Мислења
58
Поени од реакции
1
Се има десено да :tapp: најтапа да те прекине телефон или ѕвонче од врата у пм
А кондоми секад у јакна чувам, коа е зима... иначе со мене носам, незнаеш коа ке ти затреба :drk:
 

АМБРОЗИЈА

случајна минувачка
Член од
22 декември 2008
Мислења
351
Поени од реакции
74
Само во случај да немаме кондоми (минимум 2) или ако сме премногу ограничени со време ( и тоа само со човек што ми значи со останатите нема шанса да стигнам ни до с од секс).
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Се случило поради лоши услови, пример се случило на клупа во парк да се вжешти атмосферата ама не можеш, пусто, казна се плаќало за секс на јавно место. :icon_lol:
Исто и во недостаток на кондоми... Или циклус, мада у овој случај треба пред време да си знаеш дека воопшто не смееш да дозволиш да тргне акцијата во тој правец, ама ете, се случува да излеташ од колосек де :)
 

Ladies'_Man

Страхотен пич
Член од
31 декември 2008
Мислења
156
Поени од реакции
12
Секогаш имам кондом при рака,и еднаш оладив додека од парк да стигнеме кај мене дома,па требаше додатно да се распалува атмосферата.
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
се имам откажано еднаш само,коа го слушнав гласот на женска ми пред врата а у стан живеам е тоа беше :vozbud:
 
I

InF3cTeD

Гостин
се имам откажано еднаш само,коа го слушнав гласот на женска ми пред врата а у стан живеам е тоа беше :vozbud:
значи си ја изневерувал ццц....бај д веј би се откажал ако ептен нема услови за да се има секс...а до сеа ми се нема случено
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
89
Поени од реакции
1
Дали има такви меѓу вас кои се откажале од секс, баш во моментите пред да почнат? Запалени, соблечени, желни - но одеднаш ви се случува нешто... Незадоволни од големината, изненадени од „миризбата“ или нешто сосема друго? :raz:

Да не ми речете „си отворил тема, а не кажуваш за себе“, еве:

Мене да, 2-3 пати до сега кога не сум имал кондом при рака.

Вие?
koi se pricinite sto si se otkazal taka znam deka ne e lesno
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.418
Па читаш, кога не сум имал кондом при рака.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
eh da mi se ima sluceno...no bev bez kondom!!
 
I

InF3cTeD

Гостин
pa ne mozese da go izvadis pred kraj i da svrsis na nejzinite gradi na primer ili bez kondom nikako?
дрн дрн јариња....тоа да го извадиш може да биде и касно ако е напален до даска...така да и ја да немам при рака кондом се откажувам
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
за мене важи правилото- но протекшн-но секс-но фан
затоа мојот одговор е ДА, се случило и тоа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom