Оригинали

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Имам 3 оригинали:WarCraft RoC+TFT,Guild Wars и World of WarCraft:BC :)
За да купам оригинал дефинитивно играта треба да ми фати око и да има добра онлјан игра :)
 

Chejo

Мрзата
Член од
9 февруари 2007
Мислења
320
Поени од реакции
1
Nemam ni eden original. No planiram da ja kupam Counter-Strike 1.6 za da mozam da ja igram na steam.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Samo World of WarCraft.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
немам оригинали многу се скапи но сепак е убаво да ги имаш
 

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
jas imam edna igra orginalna bese so avioni ama mnogu ne ja igrav prvoto vreme se dodeka ne staviv internet dojde eden drugar od amerika so bese zaminat od pred 10 god i letoto dojde i ko go otvori tasniceto se bese so ogrinalni cdinja nemalo vo amerika piraterija osven nekoj na crno da prodava .. i kako za poklon od amerika mi ja dade igrata i prodolzenieto se turiv od igranje na internet..
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
Guild Wars

jas GUILD WARS JA IAM I AKO IMA NEKOJ ACC NEKA MI KAZE DA MI GO DADE PLS
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
JAS GUILD WARS JA IAM I AKO IMA NEKOJ ACC NEKA MI KAZE ODMA MI TREBA
 

krume1995

Гејмер
Член од
2 декември 2008
Мислења
308
Поени од реакции
13
Ја ги иам :
Need For Speed Underground 2, Scarface, Vietnam, The Godfather и тиее
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
А знаете каде можам да ги најдам овие (за писи): Left 4 Dead, SC:BC, WC3:BC, Diablo:BC; и било што друго од Valve и Blizzard? Знам дека некои од овие има во Југотон, им пишав ама Not Responding :pos2: ми вика.

Oblivion напиша:
Ова е што имам оригинал, и цената што ја платив кога ги купив (не сегашната цена):

World Of Warcraft Battle Chest (World Of Warcraft, World Of Warcraft: The Burning Crusade) 2400.

The Orange Box (Half-Life 2, Half-Life 2 EP1, Half-Life 2 EP2, Team Fortress 2, Portal, Half-Life 2 Lost Coast) 1750.

Age Of Empires Collector's Edition (Age Of Empires, Age Of Empires Rome, Age Of Empires 2 The Age Of Kings, Age Of Empires 2 The Conquerors) 550.

Rise Of Nations Gold Edition (Rise Of Nations, Rise Of Nations Thrones And Patriots) 550.

Price Of Persia Trilogy (Price Of Persia The Sands Of Time, Price Of Persia Warrior Within, Price Of Persia The Two Thrones) 550.

Half Life 45 денари.
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Оргинал игрици имам само за X-box.Ми го донесоа со 20 игри оргинал.Али ко за беља 10 од нив се рагби:)не ми вршат работа.За Плејстејшн 2 ја имам проеволушн оргинал.За компјутер тешка работа,пиратерија врие.Имам едно 10 игли фул со пирати:)
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Имам неколку оригинални игри што ми ги носеле со списанија, ама не сум купувал инаку.Пиратеријата владее и кај мене:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom