Општо прашање:)

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
У кактус али од оние дома шо се чуваат...и сакам да иам лиљакои цветои...добро де мора ли у чоек :coffee:.
 

glufce

French Toast
Член од
15 јануари 2006
Мислења
827
Поени од реакции
8
домашно обесправено глуфче.......
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
Колен, колен замисли да си мува...а замисли да си авион...
замисли да си авио-муава...Ви текнуе?:bip:
Од животињи сакам да сум магаре...поради алатот:icon_eek: :kez:
Од растенија - кактус...не знам зошто го сакам ова растение.
А од луѓе хмммм...сакам да сум Нострадамус, ама нема да кажвам се во шифри туку јавно, денес е полесно не е ко у негово време.
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Jas sakam da bidam od oni mrzlivine macki kako Garfield(ne adminot) da receme i cel den ke spiam samo :)
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Ако веќе би се препородувал... нормално дека би сакал да сум јас ама совршен.... т.е. да немам ниедна мана :icon_lol:.... или ако веќе тоа не е изводливо тогаш би сакал да се родам како син единец на Султанот од Брунеи :mist: .
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Не би сакал да бидам нешто друго освен тоа што сум. Можеби да сум се родел во Англија некаде 1940-1945 па да ги одживеам 60-тите таму.
 
Член од
14 април 2006
Мислења
116
Поени од реакции
43
bi bil dobrotvorec ko do sea. go pijam alkoholot poso e steten da go ispijam da nema za vas gleate li kako mislam na vas pa ja mislam naredniot zivot ke mi bide do gospod :cug:
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
дефинитиво бесмртен човек
 

Ilidan

ак
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.574
Поени од реакции
5
jas sakam da bidam kako grafild (na filmot ne admincheno :pos: ) i pos cel den da se izlezavam
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Не би менувала ништо друго,освен татко ми,хехехеееее...Пак би сакала јас да бидам јас,ама со една мала разлика-овој памет да го имам од раѓање..еее...тоа е веќе нешто!

Веројатно би сакала повторно да се реинкарнирам во себе и тоа под итно (ако сум заслужила),да се вратам назад и да поправам што може да се поправи дури има време!!!
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Повторно ЈАС, ништо друго не и никој друг не би сакала да бидам....само би сакала да живеам во едно друго време и на друго место:coffee:
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Би сакала да сум проста и глупа...да видам како живеат 80% од луѓево денес:wink:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
sakam da bidam musko i da gi praam site onie raboti koi maskite mozat da gi praat a zenskite ne
 

IV43

Perfect in all imperfection
Член од
10 јануари 2006
Мислења
1.168
Поени од реакции
3
Abe so znam...Isto covek,ama so pomalku mani valjda:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom